Hlavní obsah

HRA: Bowling Evolution - vzhůru na kuželky!

Na počítači si můžete vyzkoušet kdejaký sport, nechybí mezi nimi ani v poslední době čím dál tím populárnější bowling. A můžete tak učinit dokonce zcela zdarma a ve velice kvalitním provedení.

HRA: Bowling Evolution - vzhůru na kuželky!

Nejedná se totiž o žádnou náhražku, ale o plnohodnotné trojrozměrné provedení. V něm si nejprve vyberte druh hry, posléze i kouli a můžete se pustit do shazování. Na jednom počítači si proti sobě mohou zahrát až čtyři lidé.

Pak už vše probíhá velice jednoduše: klávesami vlevo a vpravo zamíříte, šipky nahoru a dolů slouží pro nastavení délky rozběhu. První klik myší spustí nastavení síly hodu, druhým ji potvrdíte. Pak už jen stačí lehce domířit myší a doufat, že k zemi padne co nejvíce kuželek.

Jak už jsem řekl, hlavní deviza Bowling Evolution tkví v propracované grafice a fyzice hodu. Sice bych si dokázal představit nějaké nastavení falše koule, ale to už by asi bylo příliš kombinované.

O své výsledky se pak můžete podělit s ostatními hráči tak, že je pošlete na internetové stránky autorů. Stejně tak se můžete pochlubit videi se svými nejlepšími hody.

Neříkám, že je to lepší než skutečný bowling, ale pokud musíte sedět u počítače, pak se s Bowling Evolution určitě nudit nebudete.

DOWNLOAD, homepage, 3.2 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků