Hlavní obsah

HRA: Ball Fall - kuličko nespadni!

Her, kde se snažíte, aby kulička nespadla tam, kam nemá, je spousta, ale tato se od nich odlišuje významně odlišuje: je totiž pekelně rychlá, zběsilá a tudíž i namáhavá. Takže kdo chce změřit své síly, vytrvalost a postřeh, nechť přistoupí blíže.

HRA: Ball Fall - kuličko nespadni!

Grafika je hezky jednoduchá a dvojrozměrná, nic moc hezkého ke koukání to není, ale o to tady nejde. Hlavním úkolem je totiž hýbat s malým balónkem tak, aby nikdy nezůstal na ploškou, která se právě propadá.

Ony se ostatně propadají všechny, takže se ve hře nezastavíte ani na chvíli. Už vůbec se taky nezastavíte v případě, že seberete špatně zabarvenou hvězdičku: některé z nich vyvolávají víry, jiné zase způsobí explozi kostek, které následně zmizí a zkomplikují vám tak boj o přežití.

Zní to poměrně fádně a ze začátku budete mít problém zvyknout si na celkem rychlé tempo, do něhož je hra položena už od svého začátku.

Jakmile se vám to ale podaří (chce to trochu cvičení a ne to vzdát po pár nezdařených pokusech), budete s vytřeštěnýma očima zírat na monitor a hledat každou volnou skulinku...

 

DOWNLOAD, homepage, 1.3 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků