Hlavní obsah

HRA: After Burner 3D - arkádová střílečka

Pokud vás před nedávnem zaujala hra Plane Arcade, už jste ji dohráli a teď se nudíte, pak zbystřete pozornost, protože je tu podobný kousek, v němž ovládáte stíhačku, na níž nalétávají masy nepřátel, které je třeba jak jinak než zničit.

HRA: After Burner 3D - arkádová střílečka

Roztomilé je, že hra nezapře svůj italský původ už jen tím, že celý instalátor je v italštině. Místo tlačítka Dále> tak narazíte na Avanti>, s čímž si však po instalaci nejméně tisícovky her bez problémů poradíte.

Pak už se jen vznesete z letadlové lodi a střílíte po všem, co se vám dostane do zaměřovače. Myš nepoužíváte, poněvadž všechno zvládnete pomocí klávesnice: šipky pro pohyb, Ctrl pro kulomet a Shift pro řízenou střelu.

Pak už je všechno jednoduché až primitivní, prakticky letíte pořád dopředu, tu a tam něco sestřelíte, ale spíše se neustále snažíte zachránit si krk. Pokud si někdo kritizoval Plane Arcade za přílišnou jednoduchost, pak by měl zkusit tohle a možná by změnil názor.

I když pokud se vám nechce přemýšlet a chcete si jen protáhnout zápěstí bušením do klávesnice, pak není lepší volba.

 

DOWNLOAD, homepage, 21 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků