Hlavní obsah
 

Coral City: české dobrodružství ze dna oceánu

Na chytrých telefonech a počítačových tabletech s operačním systémem Android se před časem objevila zajímavá hra Coral City, jejíž děj se odehrává na dně oceánu. Titul, který český vývojářský tým Lonely Sock nabízí ke stažení zdarma, cílí svou jednoduchostí a animovanou grafikou především na nejmenší hráče.

 
Coral City: české dobrodružství ze dna oceánu

Hra Coral City je budovatelská strategie. Hned prvním kliknutím na dotykovou obrazovku začínají hráči stavět svoje podvodní město na dně oceánu. Na rozdíl od většiny ostatních strategií hráč poznává všechny pokročilé funkce a možnosti až v průběhu hry. Intuitivnost hry ocení především nejmenší hráči.

Ukázka ze hry Coral City

Foto: Lonely Sock

„Rozhodli jsme se pro konstrukci hry, kterou mohou hrát i naprostí začátečníci, zkrátka model „nainstaluj a hraj“. Během hraní teprve uživatel přirozeně poznává všechny pokročilé funkce a mechanizmy," uvedl ředitel společnosti Lonely Sock Juraj Chrappa.

Ukázka ze hry Coral City

Foto: Lonely Sock

Ve hře je využíván přístup k internetu, díky kterému mohou budovatelé urychlit vývoj svých měst. Rodiče ale mají možnost přepnout Coral City do offline režimu, ve kterém není možné nic nakupovat.

Ukázka ze hry Coral City

Foto: Lonely Sock

Coral City je k dispozici zdarma v internetovém obchodě na chytrých telefonech a počítačových tabletech s operačním systémem Android 2.2 a výše. Jediným požadavkem, který musí přístroj splňovat pro bezproblémový chod titulu, je displej s rozlišením alespoň 800×480 obrazových bodů. To znamená, že na nejlevnějších přístrojích s menšími displeji nepůjde hra spustit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků