Electronic Arts naprosto odzbrojili natěšené publikum renderovanou ukázkou z připravovaného Mass Effectu Andromeda. Ten vyjde příští rok před svátky a podle neoficiálních informací v něm bude hrát velkou roli hledání planet pro nový začátek lidstva.

Video

Upoutávka na hru Mass Effect: Andromeda

Následovala ukázka z nových Need for Speed. Tentokrát se vrací populární možnost tunit auta ze série Underground. Podle ukázaného materiálu se zdá, že se vývojáři zahleděli do sebe a konečně vyjdou vstříc fanouškům a splní jejich přání. Hráči budou mít možnost vytvořit si svou skupinku a utíkat před policií. Need for Speed pro osobní počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One vyjdou 3. listopadu.

Video

Upoutávka na hru Need for Speed

Dále se vývojáři věnovali novému obsahu pro on-line RPG Star Wars: The Old Republic. Nový obsah – Knights of the Fallen Empire, který rozšíří příběh a přidá spoustu aktivit pro hráče, vyjde 27. října.

Ukázka ze hry Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

Ukázka ze hry Star Wars: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire

FOTO: Bioware

Samozřejmě se našlo i místo pro menší tituly, a tak nám vývojář na pódiu ukázal kouzelnou plošinovku Unravel, ve které hráč ovládá bavlněného panáčka. Pomocí niti, jež z něj vede, zdolává veškerá nebezpečí, která ho na jeho putování potkají.

Ukázka ze hry Unravel

Ukázka ze hry Unravel

FOTO: Coldwood

Jako další na řadu přišlo nové NHL 16. O něm se rozpovídal Matt Bilbey a hráče čeká konečně definitivní verze, která bude obsahovat všechny režimy, jež předchozímu dílu pro novou generaci konzolí chyběly.

Video

Upoutávka na hru NHL 16

Po ní musela samozřejmě následovat FIFA 16. Ta má být o něco blíže realitě, ať už jde o animace hráčů, či jejich interakci s míčem nebo ostatními hráči. Hlavní novinkou je účast ženské ligy, a tím pádem i fotbalistek.

Video

Upoutávka na hru FIFA 16

Jedna z nejočekávanějších her letošní výstavy je však Mirror’s Edge: Catalyst. Vývojáři se rozhodli pro restart. Hráči se znovu ocitají v roli Faith, která prchá před korporacemi ovládajícími město. Mirrors Edge: Catalyst vyjde 23. února pro osobní počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Ukázka ze hry Mirror´s Edge: Catalyst

Ukázka ze hry Mirror’s Edge: Catalyst

FOTO: DICE

Jelikož Electronic Arts mají smlouvu se studiem Disney, které vlastní práva na Hvězdné Války, konference tak nemohla skončit ničím jiným než ukázkou hratelného dema Star Wars: Battlefront. Zde vývojáři z DICE ukazují, že prostě epické bitvy umějí, a ty z Hvězdných válek jsou snem nejednoho fanouška. Star Wars: Battlefront  pro osobní počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One vyjde 17. listopadu.

Video

Upoutávka na hru Star Wars: Battlefront

Nesmíme zapomenout ani na sportovní tituly, jako je NBA, Madden či golf PGA Tour. Ty všechny se samozřejmě dočkají aktualizace i tento rok.