Hlavní obsah
 

Unikátní pohled na celý svět. GoPro nabídne 360° akční kameru

Ještě v tomto měsíci se společnost GoPro chystá uvést na pulty obchodů novou akční kameru zvanou MAX. Její hlavní předností je především přítomnost dvou objektivů, díky kterým dovede pořídit unikátní 360° záběry.

 
Unikátní pohled na celý svět. GoPro nabídne 360° akční kameru

Zkraje října odhalila společnost GoPro špičkový model Hero8 Black, který má představovat to nejlepší v nabídce amerického výrobce.

Ve stínu špičkové akční kamery si však premiéru odbyl také model GoPro MAX. Ten má však úplně jiné ambice než jeho menší bratříček. Výrobce u novinky láká především na její univerzálnost – podle něj dovede model MAX zastat hned tři kamery najednou.

Dovede totiž natáčet stejné záběry jako klasická akční GoPro kamera, ale zároveň díky dvěma objektivům také již zmiňovaná 360° videa, a to včetně prostorového zvuku. Třetí režim je určen pro milovníky autoportrétů a pro natáčení vlogů. Díky tomu, že je objektiv umístěn i na zadní straně kamery, může totiž uživatel snadno natáčet i sám sebe. Na barevném displeji pak vidí přesně to, co se odehrává před objektivem – tedy jak on sám vypadá.

GoPro MAX

Foto: archív výrobce

GoPro MAX

Foto: archív výrobce

U modelu MAX nechybí ani pokročilá stabilizace HyperSmooth či zrychlené/zpomalené nahrávání TimeWarp. Vyzdvihnout si zaslouží také režim PowerPano, prostřednictvím kterého je možné zachytit 270° panoramatickou momentku – to vše s vyrovnáváním horizontu. Kamera je vodotěsná, aniž by potřebovala nějaké speciální pouzdro, a má dotykový barevný displej.

Obě představené kamery se začnou oficiálně prodávat 25. října, byť je v rámci předobjednávek někteří prodejci nabízí již nyní. Hero8 Black vyjde případné zájemce na 11 499 Kč, zatímco GoPro MAX stojí 13 999 Kč.

Představení akční kamery GoPro Hero8 Black

Video: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků