Hlavní obsah
PocketBook SurfPad Foto: PocketBook

Kompaktní tablet se sedmipalcovým displejem stojí 2800 korun

V České republice se začal oficiálně prodávat nový počítačový tablet PocketBook SurfPad. Cena novinky je stanovena velice nízko, pořídit ji lze už za 2800 korun. Díky tomu patří aktuálně přístroj mezi nejlevnější tablety na tuzemském trhu.

PocketBook SurfPad Foto: PocketBook
Kompaktní tablet se sedmipalcovým displejem stojí 2800 korun

Displej novinky má sedmipalcovou úhlopříčku a rozlišení 800х480 obrazových bodů. Rozměry přístroje jsou 202,08 х 116,32 х 10,85 mm a hmotnost činí 285 gramů. PocketBook SurfPad tedy patří mezi nejlehčí tablety na trhu.

PocketBook SurfPad

Foto: PocketBook

Srdcem SurfPadu od společnosti PocketBook je gigahertzový procesor Cortex A8, který má k dispozici 512 MB operační paměti. Novinka má vestavěnou paměť s kapacitou 4 GB a podporuje paměťové karty. Hardwarová výbava víceméně odpovídá nízké pořizovací ceně.

PocketBook SurfPad

Foto: PocketBook

K internetu se připojíte výhradně prostřednictvím bezdrátových WiFi sítí. Verze s 3G modulem se nenabízí. Přenášet data mezi tabletem a počítačem je možné výhradně prostřednictvím klasického USB kabelu, protože novinka neobsahuje Bluetooth adaptér. K dispozici je i vestavěná webkamera s rozlišením 0,3 MPx.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků