Hlavní obsah
Galaxy Watch Active2 Foto: archív výrobce

Dvě velikosti, tři různá provedení. Chytré hodinky od Samsungu dorazí v září

Tuzemské obchody v pátek zahájily předobjednávky chytrých hodinek Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung. Fyzicky skladem však novinku budou mít až za měsíc – na konci září. Zakoupit konkurenci pro Apple Watch je možné ve dvou velikostech a třech různých provedeních.

Galaxy Watch Active2 Foto: archív výrobce
Dvě velikosti, tři různá provedení. Chytré hodinky od Samsungu dorazí v září

Druhou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch Active je možné zakoupit s hliníkovou konstrukcí v černé, stříbrné a růžovo-zlaté, a to ve dvou různých provedeních – s 40 a 44mm ciferníkem a fluoroelastomerovým (FKM) páskem.

Třetí nabízená varianta je ještě luxusnější, jsou nabízeny v černé, stříbrné a zlaté barvě, přičemž 44mm ciferník má tělo z nerezové oceli. Toto provedení se navíc chlubí i podporou LTE připojení, díky němuž bude zajištěn přístup k internetu i bez nutnosti připojeného mobilu.

Galaxy Watch Active2

Foto: archív výrobce

Hodinky nabízí celou řadu fitness funkcí. Mohou při manuálním nastavení sledovat více než 39 druhů cvičení, přičemž sedm z nich lze aktivovat automaticky – včetně běhání, chůze, jízdy na kole, plavání, veslovacího trenažéru, eliptického trenažéru a dynamického tréninku. Praktická je také možnost měření EKG, což je jedno z hlavních lákadel konkurenčních hodinek Apple Watch Series 4.

Všechna provedení dovedou poznat, kdy úroveň stresu u uživatele přesáhla zdravou hranici, načež se zobrazí doporučení, jak se uklidnit. Samozřejmostí je možnost monitorování kvality spánku, stejně jako sledování nejrůznějších sportovních aktivit. Hodinky je možné využít k poslechu hudby či vyřizování zpráv a hovorů.

Galaxy Watch Active2

Foto: archív výrobce

Prakticky všechny tuzemské obchody nabízí podle nákupního rádce Zboží.cz druhou generaci hodinek Galaxy Watch Active za stejnou cenu. Ta činí 7499 Kč (40 mm), respektive 7999 Kč (44 mm). Dražší bude pochopitelně verze s pouzdrem z nerezové oceli – ta bude stát 11 999 Kč.

Pro srovnání: ta nejlevnější verze Apple Watch Series 4 je v současnosti k mání od 11 290 Kč. Jde přitom o 40mm verzi, varianta s 44mm ciferníkem startuje na částce 12 090 Kč.

Apple Watch Series 4

Video: archiv výrobce

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků