Hlavní obsah
Samsung Galaxy Camera Foto: Samsung

Chytrý fotoaparát od Samsungu se začne prodávat na konci listopadu

Chytrý fotoaparát Galaxy Camera představila společnost Samsung na přelomu srpna a září. Jeho dostupnost v Česku ale zatím nebyla oficiálně oznámena. Podle informací tuzemských prodejců by měly být přístroje fyzicky dostupné už přespříští týden.

Samsung Galaxy Camera Foto: Samsung
Chytrý fotoaparát od Samsungu se začne prodávat na konci listopadu

Hlavní předností novinky je dozajista operační systém. Díky němu je možné do fotoaparátu instalovat tisíce nejrůznějších programů – od zábavných her pro zkrácení dlouhé chvíle až po profesionální grafické editační programy. Na dotykové obrazovce je pak možné fotky libovolně upravovat.

Samsung Galaxy Camera

Foto: Samsung

Zatímco většina kompaktů má pevně dané ostřicí body, novinka po vzoru chytrých telefonů může ostřit kdekoli na ploše 4,8palcového dotykového displeje. Například při focení portrétu stačí kliknout na obličej a přístroj sám ví, co má dělat. Snímky je pak možné nechat automaticky zálohovat na web, Galaxy Camera totiž díky podpoře SIM karet nabízí internetové připojení.

Samsung Galaxy Camera

Foto: Samsung

Galaxy Camera od Samsungu je aktuálně dostupná v rámci předobjednávky u více než dvou desítek tuzemských obchodů. Pořídit novinku je možné za baťovskou cenu 9999 Kč, některé nabídky jsou ale klidně o více jak čtyři tisíce korun vyšší.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků