Hlavní obsah

Apple odhalí iPad 2 nejspíše už za týden

Jak bude vypadat iPad 2 a jaké inovativní funkce nabídne? To se dozvíme nejspíše už za týden na chystané prezentaci Applu, která proběhne příští středu v San Francisku. Uvedl to server Engadget s tím, že firma představuje na těchto prezentacích své novinky pravidelně.

Apple odhalí iPad 2 nejspíše už za týden

Datum 2. března, kdy by měl být odhalen iPad 2, potvrzují také informované zdroje agentury Reuters, napsala ČTK. Podle nich chce Apple zahájit prodej novinky letos v dubnu – tedy ve stejný měsíc jako první generaci oblíbeného počítačového tabletu. Proto je prezentace naplánovaná na příští týden nejspíše poslední možností k odhalení.

Podle listu Wall Street Journal bude "dvojka" proti první verzi tenčí a lehčí. Navíc by měla být vylepšena o výkonnější grafický procesor.

Nová verze iPadu má mít jednu kameru vpředu a druhou na zadní straně přístroje. Dalším vylepšením by pak měla být větší kapacita paměti. List prý informace získal od důvěryhodných zdrojů.

Společnost Apple se snaží vždy ututlat všechny podrobnosti o vydání jakéhokoliv nového produktu až do jeho oficiálního představení. Jinak tomu není ani u nové verze iPadu. Není proto divu, že informace o druhé generaci zatím firma nepotvrdila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků