Hlavní obsah
Zboží.cz Foto: mif, Novinky

Vyhledávání na Zboží.cz je rychlejší a přehlednější

Populární srovnávač cen Zboží.cz, který provozuje jednička na českém internetu Seznam.cz, přináší rychlejší a přehlednější hledání vánočních dárků. Díky našeptávači a kategoriím je hledání vytouženého překvapení otázkou chvilky.

Zboží.cz Foto: mif, Novinky
Vyhledávání na Zboží.cz je rychlejší a přehlednější

Zboží.cz je na českém internetu nejpoužívanější srovnávač cen, ve kterém nabízí své zboží více než 17 tisíc e-shopů. Uživatelé v něm naleznou více než 54 miliónů nabídek.

Aby bylo hledání co nejjednodušší a nejrychlejší, jsou všechny produkty přehledně rozděleny do kategorií. Vybírat je možné například mezi počítači, elektronikou, oblečením sportovním oblečením, nebo kosmetikou.

Zboží.cz

Foto: mif, Novinky

„Kategorie výrobků usnadňují vyhledávání, poskytují přehled a urychlují výběr zboží,“ řekla manažerka Zboží.cz Štěpánka Kovaříková.

Velice praktickým pomocníkem při hledání je našeptávač. Ten poskytuje v každé kategorii přehled deseti nejhledanějších položek zboží v dané kategorii a odbourává další nutné kroky do podkategorií.

Pomoci nejen při vybírání dárků může také šikovná oprava překlepů, která pracuje automaticky při zadávání dotazu do vyhledávače.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků