Hlavní obsah
Foto: Novinky

VIDEO: Seznam spouští internetovou revoluci ve výuce jazyků

Angličtinu, španělštinu či francouzštinu lze na internetu studovat individuálně a zdarma. Největší tuzemský portál Seznam.cz spouští novou službu pro výuku cizích jazyků. Na stránkách Lidé.cz pod odkazem výuka se skrývá vždy několik hodin zvukových sekvencí či několik stovek cvičení. Seznam novinku představil v rámci úterní konference učitelů.

Foto: Novinky
VIDEO: Seznam spouští internetovou revoluci ve výuce jazyků

„Kurzy jsou rozděleny podle úrovní a děti i dospělí se mohou zdarma věnovat interaktivní výuce jazyků,“ řekla Novinkám Radana Urbanová ze Seznamu. Na výběr je z pěti jazyků - tedy z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny.

Jedná se o kompletní jazykové kurzy LangMaster. Kurzy Seznam spustil již minulý týden a za tu dobu se do nich přihlásilo na několik desítek tisíc lidí.

Kromě jazyků byla konference směřována na nové metody výuky ve školách. Seznam chce totiž učitele motivovat k invenci výuky s využitím internetu. Například při výuce zeměpisu lze totiž využívat program Mapy.cz, kde studenti mohou vidět satelitní snímky hledaných objektů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků