Hlavní obsah

VIDEO: Plastické operace jsou novým diváckým hitem na Stream.cz

Po úspěšné seriálové řadě Gynekologie I a II je tu nový programový fenomén internetové televize Stream.cz. Tentokrát vsadila na téma plastických operací on-line.

VIDEO: Plastické operace jsou novým diváckým hitem na Stream.cz

Plastiky těla jsou obsahem seriálu Sex-appeal na Stream.cz, kde je uživatelé internetu sledují už od ledna letošního roku. Ve čtrnáctidenních premiérových dílech tu odborníci z renomovaných pražských klinik dávají nahlédnout do přípravy a průběhu operací, které dříve zůstávaly decentně skryté.

Jde o úpravy prsou, obličeje, uší nebo břišních partií, ale také třeba odstraňování mateřských znamének. Největší pozornost návštěvníků internetu soustředily plastiky prsou - tři verze dílu, který detailně popisuje přípravu a průběh zvětšení prsou shlédlo dohromady přes 1,26 miliónu diváků.

Kdo o plastické operaci třeba jen občas uvažuje, může díky Stream.cz načerpat spoustu užitečných rad a informací od lidí, kteří se do vylepšení svého sex-appealu odvážně pustili.


:. Sex-appeal: Zvětšení prsou. Zdroj: Stream.cz

"U plastických operací, kde je hodně krve, děláme raději verze pro slabší povahy, kde není naturalisticky vidět celý průběh operace. Informačně je však stejně hodnotná, jako ´plná verze´," vysvětluje dramaturgyně Streamu Andrea Maloveczká.

Seriál, který vzniká s pomocí předních pražských klinik specializovaných na plastickou chirurgii a estetickou dermatologii, bude pokračovat díly o abdominiplastice (tzn. plastice břicha), faceliftu, zmenšení prsou, výplni vrásek, epilaci či modelaci prsou.

K zajímavé náplni seriálu Sex-appeal mohou přispět sami diváci. Pro další díly o liposukci, operaci víček nebo brady hledá redakce Streamu vhodné protagonisty. Lidé, kteří se na podobné plastické zákroky chystají, se mohou obrátit na redakci Stream.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků