Hlavní obsah

V Česku se iPad začne oficiálně prodávat příští týden

Populární počítačový tablet se začne oficiálně v Česku prodávat v průběhu příštího týdne. Novinkám to potvrdily dva na sobě nezávislé důvěryhodné zdroje, které jsou obeznámeny s politikou Applu.

V Česku se iPad začne oficiálně prodávat příští týden

Oficiálně Apple zahájení prodeje doposud nepotvrdil. Podle informací Novinek by se ale iPad měl na trhu objevit v úterý 30. listopadu.

O žádnou výjimečnou událost se ale nejedná – zakoupit iPad je v Česku možné již několik měsíců. Někteří internetoví prodejci totiž nechtěli čekat na oficiální zahájení prodeje a již několik měsíců populární počítačový tablet s logem nakousnutého jablka dovážejí ze států, kde se už prodává.

Internetové připojení má pro iPad v ČR zajistit Telefónica O2, která je v Česku jediným certifikovaným operátorem od Applu.

Zahájení prodeje iPadu se dalo v nejbližší době očekávat. Na začátku tohoto týdne totiž Apple vydal novou verzi operačního systému iOS 4.2, která mimo jiné naučí počítačový tablet plynně česky. [celá zpráva]

iPad v kostce

O tablet s logem nakousnutého jablka je zájem především díky jeho atraktivnímu vzhledu a všestranné využitelnosti. Přístroj je velice rychlý a snadno ovladatelný přes prostornou obrazovku s vysokým rozlišením.

K internetu se připojíte prostřednictvím bezdrátových WiFi sítí. U vyššího modelu si webové stránky můžete prohlížet kdekoliv na cestách díky mobilnímu internetu 3G. Na baterii vydrží iPad pracovat nepřetržitě deset hodin. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků