Hlavní obsah
Jediná fotka od Anistonové položila Instagram. Foto: repro Instagram Jennifer Anistonové

Prvním snímkem Jennifer Anistonová položila Instagram

Objevovat kouzla Instagramu se rozhodla známá hollywoodská herečka Jennifer Anistonová. Ta si tento týden založila svůj vlastní účet a zveřejnila první snímek. Zájem fanoušků byl tak obrovský, že servery Instagramu nápor nezvládly a kvůli přetížení několikrát zkolabovaly.

Jediná fotka od Anistonové položila Instagram. Foto: repro Instagram Jennifer Anistonové
Prvním snímkem Jennifer Anistonová položila Instagram

Zdá se to skoro nemožné, aby to byla pravda. Vždyť Instagram vlastní Facebook, který je zvyklý obsluhovat stovky milionů uživatelů z různých koutů světa. Ale jak se ukázalo, takový zájem ze strany fanoušků provozovatelé služby ani v nejmenším nečekali.

Přece jen Anistonová je jednou z nejpopulárnějších hereček současnosti. Kromě celovečerních filmů se proslavila především svou rolí v seriálu Přátelé, který má stovky milionů fanoušků – jde totiž o vůbec nejsledovanější seriál historie.

Anistonová má na Instagramu už přes 11 milionů sledujících.

Foto: repro Instagram Jennifer Anistonové

Málokoho tak překvapí, že první snímek slavné herečky, jak informoval již server Super.cz, zachycoval právě tuto povedenou partičku, která bavila celé generace nejen z televizních obrazovek. Zájem o to, jak v současnosti vypadají všichni hlavní aktéři seriálu, byl tak obrovský, že se Instagram potýkal několik hodin s lokálními výpadky, jak dokládá server DownDetector.com. Ten monitoruje výpadky jednotlivých internetových služeb.

Žádná jiná celebrita takový poprask na Instagramu ještě nezpůsobila. O tom, jak je Anistonová populární, dokládá i fakt, že za pouhý den nasbírala více než sedm milionů sledujících. Počet fanoušků roste prakticky každý den, a tak po 48 hodinách počítadlo ukazuje více než 11,3 milionu sledujících. A to herečka nahrála na Instagram teprve svou druhou fotku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků