Hlavní obsah
Prostředí O2 TV Foto: archív tvůrců

O2 TV se potýká s opakovanými výpadky

Problémy některých zákazníků s přihlašováním k placené televizi O2 TV trvaly v úterý večer zhruba hodinu, skončily po 20:00. ČTK to dnes sdělila mluvčí společnosti O2 Lucie Jungmannová. Kolika zákazníků se mohly potíže dotknout, neuvedla. Televize měla výpadky i minulý čtvrtek a také na konci prázdnin.

Prostředí O2 TV Foto: archív tvůrců
O2 TV se potýká s opakovanými výpadky

„Někteří naši zákazníci mohli včera (v úterý) ve večerních hodinách zaznamenat nefunkční přihlášení k O2 TV. Problémy trvaly zhruba hodinu, po 20:00 bylo již možné se k O2 TV opět přihlásit. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme,“ uvedla mluvčí.

Potíže s přihlášením k O2 TV hlásili v úterý večer lidé na sociálních sítích. Operátor na Facebooku uvedl, že pracuje na odstranění problému. Server Lupa.cz napsal, že někteří lidé se k O2 TV nemohli přihlásit ani minulý čtvrtek odpoledne a večer.

Vlnu nevole pak vyvolal zejména srpnový výpadek, kvůli kterému stovky lidí neviděly zápas čtvrtého předkola fotbalové Ligy mistrů mezi rumunskou Kluží a pražskou Slavií. Společnost tehdy uvedla, že některé televizní aplikace byly v důsledku obrovského zájmu diváků přetíženy.

Televizní přenos z Ligy mistrů vysílá O2 TV i ve středu. V jednom z osmi zápasů nastoupí pražská Slavia proti Barceloně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků