Hlavní obsah
"Malá Evropa" Foto: Tibor Schwarz

Hardware 2/2005: Kompletní přehled ovladačů

Po delší době vám přinášíme nejúplnější servis aktuálního softwaru pro váš hardware. A nechybí ani oblíbené tipy-triky-komentáře!

"Malá Evropa" Foto: Tibor Schwarz
Hardware 2/2005: Kompletní přehled ovladačů

Dnes je pro vás připraven několikrát odložený kompletní servis softwaru pro váš hardware. Najdete zde tedy nejaktuálnější tabulku těch nejčerstvějších ovladačů pro váš hardware. Na konci článku nechybí ani tipy-triky-komentáře našich čtenářů...

SERVIS: Kompletní ovladače

[ ČIPSETY / ZÁKLADNÍ DESKY ]

[ GRAFICKÉ KARTY ]

[ ZVUKOVÉ KARTY ]


Tipy, triky, komentáře: Leadtek a 131 GB

:: Formátování nad 131 GB ve Windows XP
Náš čtenář John Shlezar nesouhlasí s odpovědí v hardwarové poradně ohledně toho, zda se dá nebo nedá zformátovat disk ve Windows XP nad kapacitu 131 GB: "Původní a první Windows XP určené pro IT profesionály, a která jsou nejrozšířenější pirátskou verzí po celém světě včetně ČR, mají schopnost formátovat disk pouze do 131 GB. Stejný problém mají všechny starší verze Windows XP. Tyto verze instalací se dají předělat na SP1 a SP2, se kterými se již dá disk zformátovat i na větší kapacitu přímo z instalace. Nebudu ale psát jak, protože krást se nemá. Ale lze návod najít v časopisu MaximumPC."

:: TV karta Leadtek
S verdiktem v nedávné recenzi TV karty Leadtek nesouhlasí čtenář Milan Zůbek: "S kartou jsem spokojen. Dříve mi při přepínání režimu TV a FM spadly Windows. Zkoušel jsem nové drivery i software, ale nepomohlo to. Tak jsem po čase přeinstaloval Windows, nainstaloval origináln driver a zkusil nový software. Šlo to bez problémů, pouze teletext je nutné někdy spouštět vícekrát."


:: Napište nám!
Pokud chcete ostatním čtenářům sdělit své tipy, triky, nebo komentáře, máte jedinečnou možnost. Napište nám je na adresu inHardware@seznam.cz, přičemž nejzajímavější e-maily zveřejníme. Nezapomeňte, že vaše podněty musí být z oblasti hardwaru, případně softwaru, který s hardwarem přímo souvisí (ovladače, testovací programy apod.).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků