Hlavní obsah

Dell uvádí počítač s přetaktovaným Intelem na 4,26GHz

Na výstavě CES představil Dell závěrem týdne koncept nové počítače, jímž plánuje zaujmout zejména náruživé hráče. Mašina přichází hned se čtyřmi grafickými procesory výrobce Nvidia a přetaktovaným dvoujádrovým procesorem Intel Pentim Extreme Edition, který si to metelí na 4,26GHz.

Dell uvádí počítač s přetaktovaným Intelem na 4,26GHz

Počítač Dell Limited Edition XPS 600 Renegade je dále vyjímečný designem, který pro něj navrhl grafik Michael Lavallee.

Cena stroje dosud nebyla oficiálně zveřejněna. Vzhledem k tomu, že bude nepochybně velice vysoká, se stroj stává spíše marketingovou ukázkou toho, co je Dell schopen ve spojení s Intelem a Nvidií, výrobcem rychlých grafických jader, dokázat.

V minulosti používal tento americký výrobce počítačových sestav výhradně procesory značky Intel. Nedávno však firma poměrně překvapivě obrátila a začala prodávat také výrobky kalifornské AMD. [celá zpráva]

Dell Limited Edition XPS 600 Renegade

  • Grafický systém: Quad Nvidia SLI - dual 1GB GeForce, 7800 SLI
  • Čipset: Nvidia nForce 4 SLI X16
  • CPU: Intel Pentium EE Dual-core 955 @ 4,26GHz
  • RAM: 2GB dual channel DDR2 SDRAM @ 667MHz

Je možné, že je (procesory AMD) budeme více používat, uvedli zástupci Dellu na tiskové konferenci na dotaz, jak se to má s jejich vztahem k AMD.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků