Hlavní obsah

Applu se daří i v Evropě, prodal už dva milióny iPadů

Americká společnost Apple zveřejnila prodejní výsledky počítačového tabletu iPad, který se začal minulý týden v pátek prodávat ve vybraných státech mimo USA. Za necelé dva měsíce si populární přístroj koupily už dva milióny zákazníků. Vyplývá to z tiskového prohlášení firmy.

Applu se daří i v Evropě, prodal už dva milióny iPadů

Aktuálně je iPad možné zakoupit v USA, Německu, Španělsku, Švýcarsku, Kanadě, Itálii, Francii, Velké Británii, Austrálii a Japonsku.

Od července se počítačový tablet s logem nakousnutého jablka začne prodávat v Belgii, Nizozemsku, Irsku, Lucembursku, Rakousku, Singapuru, Hongkongu a na Novém Zélandu.

Apple iPad

Foto: Robert Galbraith, Reuters

Oficiální zahájení prodeje iPadu v Česku Apple zatím nepotvrdil, i tak jej ale mohou zákazníci u nás sehnat. Některé internetové obchody totiž kvůli zvýšené poptávce začaly dovážet přístroje z USA. Nejlevnější verzi s 16GB pamětí je možné zakoupit za cenu okolo 15 tisíc korun.

iPadu se v tuto chvíli snaží konkurovat i další výrobci, jako je Lenovo nebo Dell. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků