Hlavní obsah
Apple Ping Foto: Apple

Apple ukončí provoz vlastní sociální sítě

Společnost Apple spustila svou sociální síť Ping se zaměřením na hudbu v roce 2010. Už tehdy jí však analytici nepředvídali zářnou budoucnost. To se nakonec vyplnilo a americký počítačový gigant po dvou letech ukončí její činnost. Upozornil na to server All Things D s odvoláním na zdroje blízké společnosti Apple.

Apple Ping Foto: Apple
Apple ukončí provoz vlastní sociální sítě

Sociální síť Ping přestane podle zdroje existovat s vydáním nové verze multimediální aplikace iTunes, která slouží jako hudební přehrávač i místo pro správu přístrojů od Applu. To by se pravděpodobně mělo stát už letos na podzim.

Apple Ping

Foto: Apple

Fenoménu sociálních sítí se ale Apple vzdát rozhodně nehodlá. Ve svých aplikacích i přístrojích však místo vlastních prostředků bude využívat některého z úspěšnějších partnerů, jako je Twitter či Facebook. Vyloučena není ani možnost, že dá americký počítačový gigant prostor pro růst úplně nové společnosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků