Hlavní obsah
Logo Apple TV+ Foto: Tony Avelar, ČTK/AP

Apple TV+ je levnější než Netflix. Lidé navíc novinku mohou získat zadarmo

Společnost Apple se chystá spustit ještě před Vánocemi konkurenci pro streamovací službu Netflix. Útočit bude kromě známých tváří také atraktivnější cenovkou. Lidé navíc novinku v případě pořízení nějakého zařízení od amerického počítačového gigantu budou moci získat úplně zadarmo.

Logo Apple TV+ Foto: Tony Avelar, ČTK/AP
Apple TV+ je levnější než Netflix. Lidé navíc novinku mohou získat zadarmo

Služba Apple TV+ bude spuštěna 1. listopadu. Podnik si za měsíční předplatné naúčtuje 139 Kč měsíčně, ale to až po uplynutí sedmidenního zkušebního období. Uvedená částka je přitom za rodinný účet, který může využívat až šest lidí najednou.

Srovnatelná nabídka přitom vyjde v případě Netflixu na 319 Kč, takový účet pak mohou využívat až čtyři lidé najednou. V případě jednotlivce vyjde předplatné u Netflixu na 199 Kč měsíčně, což je stále více než v případě Applu.

Sluší se také podotknout, že k zakoupení vybraných výrobků s logem nakousnutého jablka získají lidé přístup k nové televizní službě Apple TV+ úplně zadarmo na rok. Stačí si koupit iPhone, iPad, iPod Touch, Mac nebo multimediální centrum Apple TV.

V rámci Apple TV+ se lidé mohou těšit například na Jennifer Anistonovou či Reese Witherspoonovou.

Foto: Tony Avelar, ČTK/AP

Velký svět filmové a seriálové produkce

Se službou Apple TV+ americký počítačový gigant vstupuje do velkého světa filmové a seriálové produkce, bude nabízet vlastní seriály, nejrůznější zábavné a hudební show a také komediální stand-upy.

Podnik přitom plánuje, že každý měsíc bude přibývat nový obsah. Právě zajímavý obsah bude v nadcházejících měsících velmi důležitý. Neboť pokud nedovede Apple dostatečně zaujmout, neporazí Netflix ani s příznivější cenovkou.

Toho si je vedení amerického počítačového gigantu dobře vědomo, a tak již nyní najalo celou řadu známých osobností. V rámci Apple TV+ se totiž představí herečky Jennifer Anistonová a Reese Witherspoonová, ale také herci Steve Carell či Jason Momoa. Chybět nebude ani přední americká moderátorka Oprah Winfreyová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků