Hlavní obsah
K vidění budou především nejrůznější doplňky pro počítačové tablety iPad a chytré telefony iPhone. Foto: mif, Novinky

Apple táhne, i když zrovna není na scéně. ILounge Pavilion je vyprodaný

Společnost Apple pravidelně odhaluje novinky výhradně na vlastních tiskových konferencích, na velkých výstavách elektroniky zástupci amerického počítačového gigantu prakticky nikdy nevystupují. Přesto je zájem o produkty nakousnutého jablka obrovský i na nich, jak dokládají vyprodané prostory iLounge Pavilionu na největším světovém veletrhu spotřební a výpočetní elektroniky International Consumer Electronics Show (CES).

K vidění budou především nejrůznější doplňky pro počítačové tablety iPad a chytré telefony iPhone. Foto: mif, Novinky
Apple táhne, i když zrovna není na scéně. ILounge Pavilion je vyprodaný

CES 2015 se již tradičně bude konat v americkém Las Vegas od 6. do 9. ledna a iLounge Pavilion bude věnován produktům společnosti Apple a navazujícímu ekosystému. K vidění zde budou především nejrůznější doplňky pro počítačové tablety iPad a chytré telefony iPhone.

Řeč je například o klávesnicích, stylusech, bezdrátových reproduktorech a bateriových stojanech. Prostor bude samozřejmě věnován také nositelné elektronice.

„Náš prostor věnovaný ekosystému produktů společnosti Apple chystá na nadcházející CES řadu skutečně inovativních doplňků, a to včetně dnes tolik populární elektroniky nositelné na těle,“ prohlásila Karen Chupková, senior vice presidentka veletrhu International CES a corporate business strategy společnosti CEA, která CES pořádá.

„Pro návštěvníky by také nemělo být překvapením, že se zde setkají s prvními doplňky a možná dokonce aplikacemi pro nový produkt Apple Watch, nebo například vylepšeními pro nový Retina iMac,“ dodal Jeremy Horwitz, vedoucí administrátor iLounge.

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků