Hlavní obsah
Emma Watsonová Foto: Profimedia.cz

Nejnebezpečnější celebritou na internetu je Emma Watsonová

Známé osobnosti jsou na internetu často zneužívány počítačovými piráty. Pod záminkou pikantních fotografií nebo exkluzivního videa se snaží propašovat do cizího počítače nezvaného návštěvníka. S ohledem na tuto skutečnost je nejnebezpečnější celebritou na internetu herečka Emma Watsonová. Vyplývá to z pravidelně aktualizovaného žebříčku Most Dangerous Celebrities antivirové společnosti McAfee.

Emma Watsonová Foto: Profimedia.cz
Nejnebezpečnější celebritou na internetu je Emma Watsonová

S Emmou Watsonovou souvisí více jak 12 procent závadného obsahu. Uživatel na něj může narazit, pokud do vyhledávače zadá hesla, jako je “Emma Watson and free downloads” (Emma Watsonová a bezplatné stažení), “Emma Watson and nude pictures” (Emma Watsonová a nudistické snímky), či “Emma Watson and fakes” (Emma Watsonová a padělky).

„Počítačoví zločinci sledují nejnovější trendy, často používají jména populárních osobností, aby nalákali lidi na stránky, které jsou přeplněny škodlivým softwarem. Snaží se tak ukrást hesla a osobní informace,“ varoval Gary Davis ze společnosti McAfee.

Hned za Emmou Watsonovou skončily herečky Jessica Bielová a Eva Mendesová. Překvapivě v první desítce se vůbec neumístila bývalá modelka Victoria Secret Heidi Klumová, která přitom ještě v minulém roce žebříčku kralovala. [celá zpráva]

Seznam deseti nejnebezpečnějších celebrit podle statistik McAfee naleznete v následující tabulce:

Nejnebezpečnější celebrity na internetu 
1.
Emma Watsonová
2.
Jessica Bielová
3.
Eva Mendesová
4.
Selena Gomezová
5.
Halle Berryová
6.
Megan Foxová
7.
Shakira
8.
Cameron Diazová
9.
Salma Hayeková
10.
Sofia Vergaraová
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků