„Podobně jako Super.cz je služba Sbazar.cz inspirována světem tištěných magazínů. Opět vycházíme z toho, že uživatelé při koupi věci vybírají hlavně očima – je to rychlejší a snazší než hledat v množství textu. Proto je hlavní důraz v inzerátu kladen právě na fotografii prodávaných předmětů. V dnešní době, kdy již téměř každý vlastní mobilní telefon s foťákem, není nic složitého věc k prodeji vyfotit a během několika málo minut zadat inzerát na její prodej na stránce www.sbazar.cz. Zabere to jen pár minut,“ popisuje hlavní výhody nově vylepšené služby Pavel Zima, generální ředitel Seznam.cz.

Fotografie produktu samozřejmě není nezbytnou součástí inzerátu, ale rozhodně pomůže k jeho lepší viditelnosti, a tím i rychlejšímu prodeji dané věci. Jediné, co uživatel potřebuje k bezplatnému vložení inzerátu, je registrace na některé ze služeb Seznamu nebo e-mail od české internetové jedničky.

Inzeráty je možné nově zvýraznit tlapkou.

Inzeráty je možné nově zvýraznit tlapkou.

FOTO: Novinky

Pro lepší viditelnost mezi ostatními inzeráty je možné nabídku za poplatek zviditelnit. Prodávaný předmět bude označen tlapkou a zajistí se jeho pomalejší propadávání mezi ostatními, které jsou jinak řazeny dle času vložení. Nahoře se totiž objevují ty nejnovější nabídky.

Nově je také možnost po kliknutí na uživatelské jméno prodávajícího jednoduše zobrazit na jedné stránce přehledně všechny předměty, které nabízí k prodeji. Samozřejmostí je možnost filtrování inzerátů podle regionů i kategorií.

Nový Sbazar.cz můžete vyzkoušet zde.

Stará verze SBazaru

Stará verze Sbazaru

FOTO: Novinky