Hlavní obsah

Horoskopy na středu 9. listopadu 2016

Nevolej v noci o pomoc, ještě vzbudíš sousedy

Horoskopy na středu 9. listopadu 2016

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Velice snadno se můžete pro něco nebo někoho nadchnout, ale není vůbec jisté, zda z toho budete mít nakonec radost. Navíc ve vás Venuše probudí chuť na malé dobrodružství. V oblasti citů však není místo pro idealismus.    

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Neváhejte vystoupit v práci s vlastním názorem. Budete překvapeni pozitivním ohlasem. Známé  šťouraly můžete ignorovat. Po dlouhém váhání konečně odjedete na krátkou cestu. Odtržení od známých míst pozitivně ovlivní vaši psychiku.  

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Zbytečně byste čekali v práci na lepší příležitost. Otevřeně vystupte s tím, co máte na srdci. Neptun s Jupiterem slibují pozitivní ohlas. Na opačné pohlaví působíte jako magnet. Máte štěstí, pokud se zamilujete, bude vaše láska opětována. 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Přílivu energie můžete využít k tomu, že se naučíte něco nového a zvládnete náročné povinnosti. Nenechte se od svých plánů odradit pesimisty a věčnými pochybovači. Hodně spěte, vydatný spánek potřebuje k psychickému i fyzickému růstu. 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Starejte se o své zdraví, nepodceňujte kontrolní prohlídky u lékaře. Máte velkou příležitost vyhnout se potížím. Ve firmě proběhnou jisté nevelké, ale užitečné změny. Od vás se bude vyžadovat aktivita, ale nic nemusíte přehánět.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Kolegové v práci vám mohou jen závidět energii, nápady a iniciativu. Těžko se najde někdo, kdo by vám mohl konkurovat. Zejména pokud půjde o jednání na úřadech, budete naprostá jednička. Stabilizuje se váš citový vztah.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nezmenšujte svoje pracovní úspěchy a zkušenosti. Naopak, měli byste na ně být hrdí. Polovina vašich kolegů by se dmula pýchou. S trochou přemáhání splníte starý slib daný příbuzným. Nepočítejte s jejich velkou vděčností.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Starosti vám přidělá splnění povinností, jejichž dokončení částečně záleží na něčí přízni nebo dobré vůli. Finanční přínos vám zajistí šikovný způsob využití jistých předpisů a právních nařízení. Žádné podrazy, žádné kličkování.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nebojte se riskovat, investovat peníze a jednat s úřady. Pomocí silné intuice zvládnete všechny dnešní úkoly na výbornou. Zamilovaným hrozí hádka s partnerem. Nenechte se strhnout k výhrůžkám a hrubým obviněním.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Měli byste si srovnat v hlavě, v kterou denní hodinu se vám pracuje nejlépe, kdy máte nejvíc sil. Snažte se tento čas maximálně využít. Opatrně se změnou účesu, kosmetiky a oblečení. Nemůžete tak docela spoléhat na svůj vkus.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Náhoda vás svede dohromady s vychytralým, nebezpečným člověkem. Šetřete sympatiemi k lidem, které neznáte. Mohli byste utrpět nedozírnou škodu. Zaskočí vás změny u sousedů, které poznáte z jejich temné strany.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Merkur varuje před urputným hájením zastaralých názorů a zvyků. Vystavili byste se nebezpečí, že vás okolí označí za starou konzervu. Vzrušující chvíle vám zajistí společnost vaší lásky. Mile vás překvapí svojí fantazií.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků