Hlavní obsah

Horoskopy na středu 4. ledna 2017

Snem ženy je mít malou nohu a žít na velké

Horoskopy na středu 4. ledna 2017

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Dařit se vám bude na úřadech. S novými argumenty uděláte silný dojem i na otrlého byrokrata. Vaše záležitosti se nyní pohrnou kupředu. Hledáte-li nové místo, usměje se na vás štěstí v podobě opravdu atraktivní nabídky.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Ve firmě dojde k významné změně. Pokuste se být u toho, můžete si vybojovat významnější pozici. Těžké chvíle čekají zamilované. Kolem jejich idolu začne brousit nebezpečný rival či rivalka. Nesmíte z nich spustit oči.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Opatrně s nápadem nečekaně navštívit příbuzné. Konstelace Uranu s Marsem naznačuje, že byste je mohli překvapit v poněkud dvouznačné situaci. Pobavíte se na neplánované kulturní akci. Jenom musíte vydržet do konce.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Zaujme vás známý, který si našel nového koníčka. Popovídáte si s ním a zkusíte ho napodobit. Překvapivě v sobě objevíte nový talent. Není však tak docela jisté, že se to bude líbit i vašemu partnerovi. Chce to svatou trpělivost.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Chcete-li se dostat kupředu, nesmíte s nikým dlouho planě diskutovat. Buď vám uvěří, nebo budete jen ztrácet cenný čas. Starší děti se s vámi překvapivě přijdou poradit o zamýšleném riskantním kroku. Mluvte jasně, ale uvážlivě.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Návštěva obchodu se nesmí v žádném případě změnit v bezhlavé utrácení. Navíc se vám budou líbit většinou hodně drahé věci. Hlavně se nevymlouvejte, že to či ono potřebujete, nebo to chcete dát jako dárek milované osobě.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Jen o vous se vyhnete sporu s nadřízenými. Okamžitě vám dojde, že stavět se na zadní je to poslední, co byste měli udělat. Milostnou schůzku vám může pokazit náhodné setkání s bývalým kolegou či spolužákem.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Těžké dilema vám nabídne situace, kdy se jen těžko rozhodnete pro jednu či druhou variantu. Hodně vám napoví postavení Luny s Merkurem. Když už do něčeho půjdete, pak musíte jít opravdu do plných. Prostě skočit do hluboké vody.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Sebenudnější jednání vás neopravňuje k tomu, abyste odešli před tím, než skončí. Na samém konci se dočkáte pořádného překvapení. Díky dobré psychické kondici vás hned tak něco nezaskočí, takže budete zcela panovat nad situací.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nebylo by od věci přiznat pravdu vašim kritikům. Jednak jim vezmete vítr z plachet a za druhé vám to umožní promyslet kroky, kterými napravíte svoje případné omyly. Opatrně s navazováním známostí v restauracích a vinárnách.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nastane situace, kterou bez porady s rodiči či prarodiči nevyřešíte. Odložte nevhodnou, nesmyslnou hrdost a pro jednou se řiďte jejich radou. Objektivně vzato, zkušeností mají na rozdávání. Navíc vás mají upřímně rádi.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nekupujte zajíce v pytli. Věřit nemůžete ani starým známým. I oni se mohou stát obětí omylu nebo podvodníka. Jistou toleranci je třeba projevit ve vztahu se staršími potomky. Spoléhají na to, že jim vždycky rádi pomůžete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků