Hlavní obsah

Horoskopy na středu 30. srpna 2017

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede

Horoskopy na středu 30. srpna 2017

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vyhýbejte se diskuzím a debatám, ve kterých o nic nepůjde. Zbytečně byste ztráceli energii a mrhali vzácným časem. Luna varuje, že vaše slova někteří lidé pochopí jako osobní útok a stanou se vašimi zatvrzelými nepřáteli.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nebojte se riskovat při obchodních jednáních, druhá strana nakonec ustoupí. Nedejte se ovlivnit tím, jak kdo vypadá a co říká. Jste trochu mimo a na některé věci a lidi se nedokážete dívat s tolik potřebným nadhledem.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Důležitá bude výměna názorů s partnerem, který se s chabými výmluvami nespokojí. Podezřelé nápady vypočítavých kolegů neutralizujete tím, že šéfa požádáte o náročnější úkoly. Taková taktika vezme všem dech.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Rychle dokončete rozdělanou práci. Blíží se bouřlivé události, pro vás spíše příjemné, ale stejně vám nedají vydechnout. Pokud jde o finance, bude nutné si utáhnout opasek. Flirtování kolegy neberte vážně. Bude se předvádět.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Máte-li pocit, že jste se ani o píď nepřiblížili k svému idolu, změňte styl oblékání a způsob jednání. Dejte přednost pestrým barvám a chovejte se bezstarostně. S pomocí postavení Venuše s Lunou prolomíte i nejtvrdší ledy.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nepodceňujte zvýšenou frekvenci negativních signálů ve vašem okolí. Jednejte jen tak, jak vám umožní situace. Cokoli navíc může mít negativní následky. Možný vývoj vám naznačí chování zbrklých kolegů a známých.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Příznivá shoda okolností vám usnadní podpis dohody, díky které stabilizujete svoji finanční situaci. Nesmíte však chtít všechno hned. Bouřlivá může být debata s partnerem a dětmi o jejich představě rekonstrukce bydlení.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Na důležitou cestu či jednání, soukromé nebo služební se musíte důkladně připravit. Druhá strana se vás pokusí zaskočit. Neberte zpátky dané slovo a trvejte na svých názorech. Vaše pověst závisí na tom, nakolik budete důslední.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Postavení Merkuru s Neptunem nabízí šanci zajistit si ve firmě dobrou výchozí pozici pro jednání o lepší práci a vyšší mzdu. Dávejte pozor, abyste se nedotkli nadřízených. S ničím nespěchejte, zásadní rozhodnutí pečlivě promyslete.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Blýsknete se iniciativou a nezávislostí. Jste ve formě, snadno se vyrovnáte s důsledky nepovedených kroků. Dlouhý rozhovor budete mít se svojí láskou. Má toho na srdci tolik, že vám z toho půjde hlava kolem. Chce to trpělivost.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Reálné obrysy nabírá váš brzký přechod na vedoucí nebo dobře placenou funkci. Projevíte se jako odvážní novátoři. Překvapí vás proměna k horšímu někoho, koho jste roky znali jako laskavého, přejícného člověka.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Partner půjde do sebe a vzdá se dřívějších náročných přání. Na nervy vám půjdou spíše nevlídní kolegové, pedantičtí nadřízení a nevrlí úředníci. Některé jejich nápady vás právem rozzlobí, ale nemá smysl dělat si zle.     

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků