Hlavní obsah

Horoskopy na středu 28. října 2015

Není nic nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí

Horoskopy na středu 28. října 2015

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Roste počet příležitostí, díky kterým se můžete sblížit s půvabnou osobou opačného pohlaví. Musíte se však už dnes rozhodnout, jestli je to ta pravá. Vaši intuici posílí pozitivní pohyb Luny. Snad vám nebude chybět sebedůvěra.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Ve společnosti partnera doporučují planety méně mluvit a více naslouchat. Zazní něco, co by nemělo uniknout vaší pozornosti. Musíte být neustále naladěni na stejnou vlnu. Jinak váš protějšek nabude dojmu, že mu nerozumíte. 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Trapná situace by mohla vzniknout během návštěvy známých nebo ve větší společnosti. Riziko nechtěných zážitků lze významně snížit tím, že budete držet jazyk za zuby. Nepřeceňte svoji kondici na cyklistických a turistických túrách. 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Můžete jít na odkládanou návštěvu. Jste v pohodě a nic vás nerozhází. Nakolik budete vlídní nebo protivní, záleží na hostiteli. Menší mráčky se přeženou nad vaší domácností. Někdo z blízkých přijde s nápadem, který se vám nebude líbit.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Budete-li trávit čas u příbuzných nebo na výletě, připravte se na pozdní návrat domů. Hostitelé a známí vás budou zdržovat a vám bude líto odjet dříve. Jeďte opatrně a rozhodně se nesnažte nahnat pár minut šílenou jízdou.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nedejte se vyprovokovat k hysterickému výstupu. Partner, děti nebo kamarád provedou něco, co se vám vůbec, ale vůbec nebude líbit. Nejlepší bude počítat do sta a teprve potom reagovat. Jen tak neřeknete víc, než musíte.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Někdo na vás bude loudit slib, který jde těžko splnit. Chcete-li se vyhnout nepříjemnostem, musíte být neústupní. Návštěva příbuzných přispěje k zlepšení vztahů. Výbušným tématům se s obratnou pomocí rodiny vyhnete.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Váš rival v lásce to nehodlá jen tak vzdát. Má v rezervě další nápad, jak vám odloudit novou lásku. Nesmíte ani na chvilku polevit v dvoření a vymýšlení dalších lákavých programů. Choďte víc mezi lidi, můžete se předvést.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Zařídíte si to tak, abyste byli s rodinou co nejdéle v přírodě. Potřebujete to jako sůl. Musíte víc dbát o své zdraví. Pasivní odpočinek vám mnoho nedá. U opačného pohlaví budete slavit úspěchy díky vybranému chování a humoru.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nakonec přeci jen dojde k rozhovoru, který neustále odkládáte. Nemáte se čeho bát, půjde to hladce. S výsledkem budete spokojeni. Podaří se vám navázat zpřetrhané vztahy a udobřit si známé, kteří se na vás z různých důvodů hněvají.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Planety slibují, že neděle využijete k znásobení své oblíbenosti u přátel i příbuzných. Nezapomeňte na pozvání z minulých dní. Možná jde o akci, na které bude dobrá zábava. Jenom se nesnažte stát se za každou cenu středem pozornosti.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Vaše láska do vás očekává velké věci. V jistém směru jsou její představy přehnané, ale málo platné, i tak se musíte snažit seč vám síly stačí. Vaše plány na dnešní den mohou nepříjemně ovlivnit hloupost nebo nervozita jisté osoby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků