Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 9. dubna 2016

O čem nelze mluvit, o tom je třeba mlčet

Horoskopy na sobotu 9. dubna 2016

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

K jisté záležitosti je třeba zaujmout jasné stanovisko. Čas máte nejdéle do oběda, potom už věci poběží samospádem. Hleďte tomu předejít, planety naznačují, že byste litovali. Potíže byste mohli mít s otravným sousedem nebo příbuzným.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nepodceňujte klevety. Měli byste alespoň tušit, co se děje. Ve vzduchu může viset hrozba, které lze stále ještě zabránit. U vašich známých se dějí věci, které vás mohou pořádně vyvést z míry. Někomu můžete významně pomoci.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Uran radí pozvat osobu, se kterou se stále nemůžete domluvit na oběd nebo posezení u kávy. Tak rychle, jak poroste vaše pohostinnost, bude tát její odpor. To by bylo, abyste se nakonec nedohodli a trochu neskamarádili.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Jistá příhoda způsobí, že se začnete usmívat na tchána s tchýní. Venuše slibuje, že vstřícného kroku nebudete litovat. Nepřepínejte fyzické síly, nemůžete se v žádném případě přetěžovat. Nelze vyloučit zdravotní potíže.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Uran slibuje pestré zážitky. Odpolední setkání, o kterém si děláte iluze však zase tak ideální nebude. Neměli byste rovněž moc utrácet. Sklon hostit známé a zejména osoby opačného pohlaví, bude mít zhoubný dopad na vaši peněženku.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Mějte oči otevřené dokořán. Dráha Merkuru je zárukou, že spatříte věci nevídané. Některé na vás udělají trvalý dojem. Než dětem cokoli odsouhlasíte, zvažte možné následky. Nedejte se ukolébat tvrzením, že o nic nejde.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Kolem partnera se začne točit nestydatý známý. Pokud s ním hned nevyběhnete, bude si myslet, že si může dovolovat. Zjistíte, že bratranec, strýc nebo snacha chce přesně to, co důrazně popírá a odmítá. Asi vás to ale nepřekvapí.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Příbuzní se přihlásí s novými problémy. Partner hned ztratí hlavu a začne hledat viníka. Raději nic neříkejte a dejte mu čas na uklidnění. Oči otevřené musíte mít v obchodních centrech a tržnicích. Hrozí vám, že přijdete o peníze či doklady.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Jupiter varuje, že chvílemi budete rychleji mluvit než myslet. Musíte se neustále hlídat. I jedno nešikovné slovo by vás později mrzelo. Pokud pojedete sami vlakem nebo autobusem, počítejte s tím, že vás bude někdo otravovat.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dnes se především bavte a odpočívejte. Všechen volný čas věnujte rodině a hlavně dětem. Práce neuteče. Hlavně pozor na následky fyzické námahy, na kterou nejste běžně zvyklí. Sběratelé získají cenný přírůstek do své sbírky.

 

VODNÁŘ ( 21.2. – 20.3.)

Mohla by vás zaskočit nečekaná návštěva. Chcete-li se vyhnout rozpakům, doplňte ledničku. Při nejhorším některé lahůdky zkonzumujete sami nebo si uděláte hezký večer s partnerem. Nevracejte se k ošklivému snu. Zatím o nic nejde.

 

RYBY ( 21.3. – 20.4.)

Večer, po návratu z návštěvy nebo oslav, dospějete k rozhodnutí, že některé lidi nemusíte delší dobu vidět. Slabší povahy mohou ztratit nervy už ve společnosti, ale vám se snad podaří hněv ztlumit. Bez zábran si ulevíte až doma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků