Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 24. října 2015

Od člověka, který není ani dobrý ani zlý, nelze nikdy nic očekávat, ale zato nutno se všeho obávat

Horoskopy na sobotu 24. října 2015

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Pestré zážitky vás přesvědčí, že víkendové volno nemusí být nudná záležitost. Rodina a přátelé, případně nová láska, ocení vaši fantazii a obětavost. Navíc se nemusíte bát přehnaných výdajů. Poznáte pár zajímavých lidí.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Věnujte se partnerovi. Musíte mu vynahradit dřívější nedostatek pozornosti. S hromadou nápadů přijdou děti. Náladu vám pokazí problém, se kterým si sami neporadíte. Berte to jako možnost vyzkoušet ochotu přátel a sousedů.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Najde se příležitost vyjasnit si nedorozumění s přítelem. Pár těžkých chvil vás čeká se staršími dětmi. Přijdou s novými, pro vás poněkud nepochopitelnými představami. Než něco řeknete, promyslete si jejich možnou reakci.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

V cizím prostředí si odpusťte dvojznačná gesta a vtípky. Saturn navodí několik situací hrozících velkým trapasem. Dvojnásobně opatrní musí být čerstvě zamilovaní. Nová láska vás ještě pořádně nezná, nemusí vás dobře pochopit.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nejvíc legrace si užijete ve společnosti milých, bezstarostných lidí. Nebylo by divu, kdybyste se bavili dlouho přes půlnoc. Chystáte-li se na cestu, nemusíte se obávat o její výsledek. Nebezpečí na vás číhá jen na špatně udržované vozovce.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Až se dnes půjdete s přáteli pobavit, počítejte skleničky vypitého alkoholu. V opačném případě se můžete dopustit menší společenské chyby. Nedejte na sliby, Mars důrazně varuje před chytrákem, který se vás pokusí napálit.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vyhněte se sucharům, se kterými je jen a jen nuda. Bez ohledu na to, jestli půjde o příbuzné nebo známé, nemá smysl s nimi ztrácet drahocenný čas. Prospěje vám, když budete krotit chuť k jídlu. Důsledně omezte konzumaci ostrých jídel.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Merkur radí za žádnou cenu nepřehánět. Člověk, se kterým budete mít co dělat, také není žádný hlupák. Budete mít sklon k fantazírování a věci uvidíte takové, jaké je chcete vidět. Nesnažte se o navázání vážné známosti.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Dobře vám udělá aktivní odpočinek. Stojí za to vyrazit ven, vidět na vlastní oči, co se děje v přírodě.  Na své si přijdou milovníci sportu. S překvapivou kondicí se pochlubí starší ročníky. Pokud to nepřeženete, uděláte na své okolí velký dojem.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Neptun se Saturnem varují před experimenty s nově zakoupenou technikou. Pečlivě pročítejte návody. Mohlo by se stát, že něco nechtěně poškodíte. Do restaurací a vináren vstupujte jen s nezbytnou hotovostí. Utratíte všechno, co budete mít u sebe.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Budete podráždění, schopní se pohádat i kvůli prkotinám. Bude proto rozumnější vyhnout se větší společnosti. Ideální je výlet do přírody, kde načerpáte nové síly. Potřebují to více méně všichni, nejste žádnou výjimkou. 

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Návštěva příbuzných vám neublíží, nějak už ji přetrpíte. Zvážit je třeba účast na bouřlivém pikniku nebo posezení s přáteli u krbu. Pokud jste nedávno vyhlašovali, že začnete držet dietu, máte šanci dokázat, že to myslíte vážně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků