Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 20. února 2016

Poplácání po ramenou nám často ušetří pozdější kopnutí do zadnice

Horoskopy na sobotu 20. února 2016

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Planety doporučují střídmost v jídle a mírný pohyb. Musíte nechat tělo odpočinout a dát se fyzicky dohromady. Ideální jsou pro vás delší procházky a sportovní hry s dětmi. Nehádejte se s příbuznými, stejně neví, co vlastně chtějí.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Dopoledne bude tiché a poklidné, zmatek a chaos vypuknou po obědě, nejspíše spolu s příchodem kamarádů či příbuzných. Určitě se však nebude dít nic, co by vám mimořádně vadilo. Jenom na pár hodin přijdete o soukromí.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Dojde k oživení vašeho společenského života. Telefon bude vyzvánět od samého rána. Bude to rušný den, plný lákavých plánů a atraktivních akcí. Romantická nálada může v některých případech způsobit, že se pustíte do malého flirtu.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Věnujte víc času rodině, zejména dětem. Mají problém, se kterým by se vám rády svěřily. Je na vás, jestli dokážete vytvořit atmosféru k upřímnému rozhovoru. Nepřehánějte to s fyzickou prací, večer se sotva dovlečete na lůžko.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pozvání a události budou střídat jedna druhou, čekají vás povinnosti i bujará zábava. Ze všeho nakonec asi vyhledáte tichý koutek. Potřebujete to jako sůl. Chvíle s knihou nebo o samotě v lese vám udělá dobře.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Konečnou podobu nabude váš záměr ukončit nynější známost a najít si někoho jiného. Zásadní změnu vyprovokuje postavení Luny s Venuší. V rozhovoru s příbuznými se opět dostanou na přetřes peníze a majetek.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Opatrní musíte být při provozování zimních sportů. Hlídejte děti i známé dospělé nešiky. Pár modřin a boulí je to nejmenší, co vás může potkat. Při jízdě autem nikam nespěchejte. Hlavní přeci je, dojet bezpečně do cíle.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Sejde-li z jednoho plánu, obratem vymyslíte druhý. Budete však dost rozmařilí a nároční. Doufejte, že vás někdo vrátí na zem. Važte slova a šetřete gesty. Zdánlivá maličkost může ohrozit váš milostný vztah i cenné přátelství.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Partner a děti vám nedovolí lenošit. Ani se nesnažte hledat výmluvy nebo program, který by se obešel bez vás. Naštěstí vás to potáhne do přírody, a tak se brzy seberete a zapojíte do rodinných aktivit. O to raději se večer odeberete na lůžko.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

V některých rodinách proběhne rušná diskuze. Nezbývá než doufat, že se dohodnete. Pokud se nechcete celý den zbytečně handrkovat, musíte co nejdříve někam odjet a vrátit se až pozdě večer, nejlépe za tmy.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Planety vybízejí k opatrnosti. Nedejte se svést dojmem, že si můžete ledacos dovolit a odvážně riskovat. To, co projde jiným, vás může položit. Věnujte se své lásce, má na vás pozitivní vliv a v jejím objetí jste v bezpečí.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Uleví se vám poté, co se iniciativy ujme partner, a vás nechají všichni na pokoji. Rádi se později do zábavy zapojíte, ale nějaké velké vymýšlení atrakcí se od vás očekávat nedá. Nelze vyloučit ani projevy lehké deprese.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků