Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 7. února 2014

Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží

Horoskopy na pátek 7. února 2014

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nadřízené překvapíte smyslem pro pořádek a řád. Nastal vhodný moment k rozhovoru s vaším idolem. Nehledejte výmluvy, zbavte se ostychu a jděte na věc. Venuše přináší velkou naději. Při výběru správných slov, máte úspěch ložený. 

 

BÝK 21.4. – 21.5.)

Vaše chuť se pobavit, posedět s přáteli a jen tak poklábosit je normální. Proč si neudělat radost. Jistá osoba se těší na vaše zavolání. Kolega či známý, který vám nabídne zdánlivě hloupou sázku je pěkný lišák, nenaleťte mu.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Tomu, kdo vám něco provede, to hned tak neodpustíte. Pro každého bude lepší vyjít s vámi po dobrém. Rostou vaše naděje na zlepšení materiální situace. Důležitou roli sehrají přátelé, ochotní zprostředkovat vám výhodné zaměstnání.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vaše názory, byť správné, a názor nadřízených jsou dvě diametrálně odlišné věci. Bohužel je budete muset poslechnout. S faktem, že ke škodě firmy, na tom nic nezmění. Dramatický bude rozhovor se školou povinnými dětmi.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Debata s přítelem vás donutí znovu se podívat na problém, který se zdál vyřešený. Visí nad vámi hrozba hádky s partnerem. Jistá osoba vás pomlouvá a chce vás zranit na citlivém místě. Nenechte se vyprovokovat, ovládejte se.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Budete se muset smířit s tím, že některé kolegy a známé delší dobu neuvidíte. Na jejich místo však přijdou ještě dnes jiní. Nadřízení se kupodivu umoudří a vezmou zpět výhrady k vaší osobě. Jedná se o důležitý zlom.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Ještě dlouho po setkání s jistým člověkem se nebudete moci zbavit dojmu, že ho odněkud znáte. Bude vám trvat hodně dlouho než přijdete na to odkud. Podle jistých znaků na nebeské klenbě máte možnost zasáhnout do velké finanční operace.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Konečně se zbavíte dlouholeté bolesti. Neschopnosti prodat všechno, co víte a umíte. Napomůže tomu nejen náhoda, ale i energie Jupiteru s Marsem. Zaznamenáte zlepšení vztahů se šéfem. Dá vám  zajímavou nabídku.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Včerejší zneklidňující momenty budou definitivně pryč. Jde o jasný signál, že se věci začínají obracet k lepšímu. Chopte se šance. Jisté starosti vám způsobí nebývalá chuť k jídlu. Zastihne-li vás v podřadném podniku, bude zle.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nemáte důvod k neklidu, všechno běží normálně, i když se to tak možná nezdá. Stačí, když budete věci kontrolovat a sledovat z povzdálí. Osoba, která vás dnes zahrne lichotkami je sice upřímná, ale krajně nezodpovědná.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Hodně vám s vašimi problémy mohou pomoci bývalí spolužáci a kamarádi ze sousedství. Nebojte se na obrátit. Jistě se nenechají zahanbit. Mimořádnou vnímavost prokážete v citových vztazích. Partner a rodina budou unešení.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Dnešní odpoledne věnujete milované osobě. Záleží jen na její volbě, zda zatouží po romantické procházce nebo praktické obchůzce obchodních domů. Někdo se vás pokusí zastrašit. Zřejmě tuší, že víte o jeho machinacích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků