Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 27. února 2015

Dobrý kůň zapřažený s mezkem kráčí jako mezek

Horoskopy na pátek 27. února 2015

 

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Starší děti přijdou s výběrem dovolené přesně podle vašeho gusta. Jedinou vadou na kráse budou přehnaně vysoké náklady. Luna s Venuší varují před nereálnou představou, že se vám podaří obnovit zapomenutý milostný románek.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nepřeceňujte užitečné kompromisy. Je pravda, že s jejich pomocí překonáte některé překážky, ale dlouhodobě vás neuspokojí. Jedni vám vyčtou slabost a druzí vypočítavost. Důsledkem bude rozchod s některými lidmi.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Více času a péče věnujete dnes rodině Bez ohledu na věk se začnete intenzivně zajímat o možnost, jak si vylepšit fyzický vzhled a kondici. Snažte se být pro partnera atraktivní, nedopusťte, aby do vašeho vztahu vklouzla nuda.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Není důvod k panice při pohledu na stav rodinné kasy. V nejbližších dnech získáte nezanedbatelnou finanční částku. Dlouho s ní nevydržíte, ale největší díry v rozpočtu zalátáte. V zaměstnání dojde k hádkám kvůli rozdělení povinností.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Právem vás naštve, že dobře honorované úkoly si rozeberou šéfovi oblíbenci. Budete-li však trpěliví, odmění vás šťastná náhoda. Políčeno na vás mají děti. Nesmíte jim všechno zbaštit. Vrátíte se k plánům na víkend.   

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Náhoda vám umožní nahlédnout do kuchyně nadřízených. Zcela logicky si nové poznatky necháte jen pro sebe. Vezmete to jako možnost hrát složitou hru s tím, že znáte soupeřovy karty. Na schůzku vás pozve tichý, nenápadný ctitel.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nejhoršímu zabráníte jen tím, že se nebudete pouštět do něčeho nového a riskantního. Vaši nepřátelé myslí na samé ohavnosti. Jen se sebezapřením půjdete na akci pořádanou někým, koho nevidíte rádi. Tak zle, ale nebude.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Postavení planet vypadá nadějně, můžete se těšit na řadu příjemností. Vaší předností budou výrazné  konverzační schopnosti. Díky tomu se prosadíte v silně konkurenčním prostředí. Vaše nové nápady vezmou kritikům dech.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Pospěšte si s rozhodnutím, zda souhlasit s drahou opravou nebo s účastí v náročné investici. Dráhy planet se shodují s vašimi představami, nemáte se čeho bát. Obnovíte přátelství s někým, koho jste neviděli celou věčnost.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Chytrým krokem si připravíte půdu pro realizaci odvážné myšlenky. Nahraje vám vynucený odchod osoby, se kterou jste se nemohli nikdy dohodnout. K uklidnění dojde v partnerských vztazích. Váš miláček náhle dostane rozum.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Připravte se na návštěvu nebo zavolání osoby, která neví kudy kam. Nijak vás to nepotěší, ale odmítnout ji nedokážete. Rozhodně odrazíte pokus zatáhnout vás do nějakých intrik. Někteří lidé s vámi přestanou mluvit.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nehrňte se do nejasných obchodů a jednání. Chybí vám cit pro správný odhad situace. Pohyb Saturnu varuje před chybnými kroky. Ve vaší blízkosti se objeví někdo, kdo se pokusí svést vaši pozornost nesprávným směrem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků