Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 19. ledna 2018

Ani nejmoudřejší člověk není bez hloupých nápadů

Horoskopy na pátek 19. ledna 2018

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Situace ovlivněná planetárními vibracemi, vás donutí změnit plány. Zřejmě vám odpadne nějaká schůzka. Budete přinuceni improvizovat a vážit každý krok. Zaskočí vás partnerův podivný dotaz. Budete na vážkách, co si myslet.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Budete nezvykle riskovat. Pár lidí tím zaskočíte, ale bez boje vám nikdo nic nedá. Máte-li problémy v zaměstnání, vyšlápnete si na šéfa. Večerní schůzka s přáteli skončí nezvykle rychle. Zkuste se neplést do cizích sporů.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Drobné překážky neberte vážně, vyřeší se během času samy. Můžete v klidu pokračovat v realizaci svých plánů. Díky svým přesvědčovacím schopnostem, získáte cenné spojence. Milostné zálety vám pokazí vlezlý Kozoroh.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nezapomeňte se podívat do kalendáře, hrozí vám, že propásnete důležité jednání. Překontrolujte si rovněž termíny naléhavých úkolů. Díky auře Merkuru zvládnete všechny resty v rekordním tempu. Nekomandujte děti, schválně vás neposlechnou.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Díky nové invenci pevně uchopíte šanci, která lidem v okolí uniká. Dojde k dalšímu sporu s někým, kdo vás neustále šikanuje. Tentokráte si to už nedáte líbit. Kvůli chřipce vašeho idolu padne možnost nadějného flirtíku.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Rychlý zisk by vám přinesla zahraniční cesta nebo obchodní kontakty s cizinci. Jupiter naznačuje, že byste mohli přijít na to, jak si něco takového zařídit. Udělejte si čas a proberte si možnosti svých známých, jednoho po druhém.  

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Váš někdejší kritik je ochotný zmírnit své výhrady. Od vás přitom očekává přinejmenším náznak vstřícnosti. Netrvejte na nepodstatných maličkostech. Nabažíte se nové záliby a vrátíte se k starým, osvědčeným koníčkům.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Partner přijde se zajímavým nápadem na zimní dovolenou. Pokud ho děti podpoří, nemáte šanci cokoliv podniknout. Naděje, že se něco zásadně změní v práci, je minimální. Šetřete si nervy, v ničem se moc neangažujte.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Zbytečně se necháváte svazovat rutinou, zbavte se zaběhnutých, známých schémat. Chcete-li udělat kariéru, musíte se předvést jako smělý novátor. V lásce byste měli naopak opatrně a trpělivě čekat, s čím přijde partner.

 

KOZOROH ( 22.2. – 20.1.)

Dá se očekávat spor s kolegy a nadřízeným. Odmítnete se podřídit jejich podivným nápadům a budete si dělat svoje. Těžko předpokládat, že by tím byli nadšení. Váš citový život silně ovlivňují Venuše s Lunou. Těšte se na překvapení.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Na úřadech trvejte na svých požadavcích. Náhradní řešení vás nemůže uspokojit, kvůli tomu jste se nesnažili. Ohlásí se starý známý, kterého nemusíte vidět. Vyhnout se mu bude těžké, prokáže velkou vynalézavost a drzost.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Se šikovnou investicí neváhejte ani o minutu déle, než je nutné. Merkur s Jupiterem naznačují, že byste si mohli pomoci k vyšší finanční částce. Vzrušující románek navážete s podstatně mladším Beranem nebo Býkem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků