Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 28. února 2016

Snazší je dělat více věcí krátce než jednu dlouho

Horoskopy na neděli 28. února 2016

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Objeví se známý, který udělal špatný krok a od vás očekává okamžitou pomoc. Odpovědět mu, nebude snadné. Partner bude rozhodně proti tomu, abyste se v čemkoli angažovali. Do večera ale budete mít jasno.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Mohli byste přijít ke škodě. Nebylo by od věci znásobit opatrnost. Snadno se necháte opít sliby a tím, že jsou na vás lidé hodní. Nebuďte na sebe přísní při fyzické práci, dnes jako nikdy platí, že méně je někdy více.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Můžete se těšit na silný zážitek. Důležitou podmínkou je smysl pro humor a pořádná dávka tolerance. Někomu, s kým se seznámíte, pořádně zamotáte hlavu. Venuše naznačuje, že mazaná iniciativa vyjde z vaší strany. 

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Na pozoru by měly být hlavně mladší ročníky. Někdo se domnívá, že vám chybí zkušenosti a pokusí se vás doběhnout. Můžete se setkat s pokusem lhát vám do očí a se zatvrzelým zapíráním dřívějších slibů.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Jen pozvolna projevujte city nové známosti. Nelze vyloučit, že narazíte na něco, co se vám nemusí líbit. Neztrácejte energii prázdným řečněním a rovnou se pusťte do realizace svých plánů. Využijte síly Marsu a Uranu.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Je čas se kvůli partnerovi víc snažit. Stahují se nad vámi mraky podezření, že vám dochází dech a nic originálního už nevymyslíte. Vaší fantazii dává křídla dráha Luny. Nebojte se spřádání a realizace odvážných představ.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Choďte s menší finanční rezervou. Může se vám náramně hodit. Nesmíte však na ni sáhnout předčasně. Vyjasní se záležitost, která vás okrádala o zasloužený spánek. První náznak změny k lepšímu se objeví už dopoledne.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neuškodí vám více odvahy ve vztazích s opačným pohlavím. Jistá osoba touží po vaší blízkosti.

Na cestě je dobrá zpráva. Přináší ji na své pouti Jupiter. Naplánovali a namluvili jste toho hodně, je tady čas konkrétních činů.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Budete mít tak dobrou náladu, že vás nemůže rozházet ani bručení někoho z rodiny. Všichni mohou počítat s vaší velkorysostí. Dnešek přeje rodinným a přátelským setkáním. Vymyslíte několik zajímavých plánů.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Neberte všechno do slova. Mohlo by dojít k nepříjemným nedorozuměním. Věnujte se sportu a lásce, nejlépe, když se vám podaří obojí spojit. Narušit plány vám může nevítaná návštěva. Bude neodbytná a náročná na pohoštění.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Z rovnováhy vás vyvádí konstelace Saturnu s Neptunem. Projeví se to popudlivostí a sklonem k hádavosti. Nemusí jít o nic alarmujícího, ale vašemu okolí půjde silně na nervy vaše neustálé popichování a špičkování.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nebe nad vaší hlavou se začne vyjasňovat, máte před sebou zajímavý den. Při setkání s přáteli vám nebudou chybět zajímavá témata k hovoru, budete sršet vtipem. Mnohem snáze se vám bude mluvit také o tíživých problémech. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků