Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 12. července 2015

Údiv je bezděčná chvála

Horoskopy na neděli 12. července 2015

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Můžete se těšit na milé setkání. Jako kdyby se vaši přátelé a známí domluvili. Dostanete důkaz, že o vás má někdo starost, že na vás někomu velice záleží. Příjemně vás to pohladí po duši, dodá elán a zvýší sebevědomí.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pozvání přátel na večírek a sklenku vína jistě neodmítnete. Bohužel, nebude to tak docela upřímné. Něco od vás potřebují. Jinak se budete věnovat rodině a s ní spojeným záležitostem. Uděláte jim pomyšlení a proberete všechno, co vás trápí.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Věnujte péči zevnějšku. Náhoda vás zavede do společnosti originálních, přitažlivých lidí. Určitě na ně budete chtít zapůsobit. Doma budete v takové pohodě, že partnerovi odkýváte i lecjaký nesmysl. Jen tak se totiž vyhnete hrozící hádce a výčitkám.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Uran nabízí ojedinělou možnost urovnání starých sporů. Stačí vyjít některým lidem kousek cesty vstříc. Najdete věc, kterou pohřešujete již několik dnů či týdnů. Obavu, že jste se stali obětí sklerózy, můžete pustit z hlavy.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Partner vám splní přání, o kterém jste nedávno hovořili. Jistě vás tím potěší. Berte to jako důkaz, že na vás myslí a je pro vás ochoten ledacos udělat. Přítel či příbuzní se ohlásí s nečekanou návštěvou. Má to jednu významnou, příjemnou stránku.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Ve vzduchu visí spor s partnerem, zřejmě kvůli naprosté hlouposti. Měli byste se držet zpátky, Venuše varuje před trapnými záchvaty žárlivosti a neodůvodněnými výčitkami. Oběma vám prospěje delší procházka lesem. 

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Je před vámi zajímavá cesta. I kdyby se vám po ránu nikam nechtělo, partner a hlavně děti, vás už k změně postoje rafinovaně přinutí. Naprosto zbytečný by byl spor s náladovým sousedem. Nepůjde-li to jinak, prostě mu neotvírejte.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Jisté osobě je trnem v oku vaše nová známost. Mějte se na pozoru a pozorně sledujte, co o vás rozšiřuje. Cenné kontakty navážete ve společnosti a na cestách. Pomůže vám náhoda a stávající planetární konstelace.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Přes spoustu jiných lákadel se neubráníte chuti zalaškovat si s přitažlivou osobou opačného pohlaví. Fakt, že je zadaná vás neodradí. Chtěli by si s vámi popovídat příbuzní. Bylo by od vás hezké, kdybyste jim zavolali.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Opatrně na silnici a na ulicích. Hrozí vám zranění způsobené vlastní neopatrností a roztržitostí. Při pobytu v přírodě nepřeceňujte síly. Zvláště nesmyslné by bylo předvádět se před mladšími ročníky, nakonec to stejně neocení.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Doma všechno poběží ospalým tempem, ale nelze vyloučit nečekanou situaci, kterou dokážete zvládnout jedině vy. Byla by to jedinečná příležitost ukázat se před partnerem a příbuznými v tom nejlepším světle.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Náladu vám může pokazit porucha nějakého domácího zařízení a nelze vyloučit ani problémy s vodou nebo topením. Pomoci vám může šikovný soused. S překvapením zjistíte, jak příjemná je vám blízkost jisté osoby opačného pohlaví.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků