Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 6. února 2014

Na světě jako v lázni, čím výše kdo sedí, tím více se potí

Horoskopy na čtvrtek 6. února 2014

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Flirt o kterém jste si mysleli, že brzy skončí, nabere na intenzitě. Příjemně vás to překvapí a asi se tomu nebudete bránit. Bude-li na vás šéf křičet, vězte, že o moc lépe na tom nejsou ani vaše školní ratolesti. Můžete si vzájemně postěžovat.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nepouštějte ze zřetele nabídku na služební cestu. Někdo se vám ji pokusí vyfouknout. Zajděte ještě dnes kam třeba a přeptejte se na podrobnosti. Člověk by měl odpouštět, ale vám to dnes moc od srdce nepůjde.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Silně nervózní budete ze sympatií, které vám začne projevovat ne tak docela půvabná a přitažlivá osoba. Zachováte se však diplomaticky a na úrovni. Sledujte dění v okolí bydliště. Nastane situace, které byste se měli vyjádřit.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Rozpaky a bezradnost nadřízených berte jako divadlo. Chtějí vás dostat někam, kam by se vám nechtělo. Než něco odkýváte, tak se zamyslete. Máte-li potíže s partnerem, pozvěte ho do přírody.
Okolní prostředí udělá svoje.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Odvolejte, co jste slíbili a slibte, co jste odvolali. Je ta pravá chvíle vnést do hlav soků a konkurence naprostý zmatek. Pohyb Marsu zaručuje, že proti vám nemají šanci. Uklidní se situace v rodině. Budete se muset zapřít, ale bude klid.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Lhostejně přejdete milostnou výzvu atraktivní osoby. Ne, že by se vám nelíbila, ale budete mít mnoho důležitějších starostí. Pozor na to, abyste se v jisté situaci nechovali jako slon v porcelánu. Váš dojem, že víte o co jde, bude povrchní a mylný.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Uvolněte se, nemá smysl propadat panice. Osobu, která vás pronásleduje, stihne zasloužená odplata. Dívejte se častěji na hodinky. Neujde vám, jak maříte čas, který by se dal využít mnohem lépe. Zvláště dnes by to byla škoda.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Zamilovaní prožijí několik perných chvil, ale naštěstí se všechno brzy vyjasní. O to však bude vaše společné odpoledne a večer hezčí. Udělejte si pořádek na pracovišti. Chystá se k vám šéf nebo nějaká kontrola.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Pouhá chuť něco změnit je málo. Potřebujete si zajistit podporu někoho vlivného. Proto bude lepší, nechat všechno tak, jak je. Uděláte hezké gesto směrem k partnerovým rodičům. Není však jisté, že to hned ocení.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Díky vibracím Merkuru můžete napravit to, co jste málem pokazili vlastní pýchou a nadutostí. Nedá se nic dělat, je čas nasypat si popel na hlavu. Partnerovi výhružky neberte vážně. Během hádky sice řekne něco ošklivého, ale půjde jen o úlet.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Stanete se svědkem nehody nebo nějaké jiné mrzuté události. Nemá smysl zdráhat se k tomu otevřeně vyslovit. Ztratili byste autoritu. Postavení Luny s Venuší varuje před hněvem a zlými emocemi v milostných vztazích.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Setkání s bývalým kolegou vás vyprovokuje k zamyšlení, jestli byste snad opravdu neměli změnit zaměstnání. Vyhlídka na vyšší mzdu a možnost cestování bude velice lákavá. Vyhnete se nejisté investici. Hrozí vám ztráta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků