Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 27. února 2014

Výhra a prohra na jedněch saních jezdívají

Horoskopy na čtvrtek 27. února 2014

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Důsledky případné lehkomyslnosti by tentokrát byly hodně nepříjemné. Potěší vás nabídka vyžadující odchod od rutiny a opuštění pohodlných cestiček. Partnerský život vplyne do klidných vod, na všem se vzácně shodnete.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Neustále budete něco plánovat a organizovat. Jednou odjezd na lyže, podruhé večírek a nelze vyloučit ani nějakou společenskou nebo charitativní akci. Budete nebývale činorodí, ale chvílemi zbytečně netrpěliví.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

V práci na sebe neupozorňujte předčasnou iniciativou. Vaše snaha doběhnout nadřízené nebude moc úspěšná. Vaše výmluvy prohlédnou a budou se po vás vozit. Skoro jisté máte dosažení úspěchu u opačného pohlaví.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Den jako každý jiný, tedy nijaký. Nežeňte se do žádných nových aktivit. Držte se toho, co znáte a umíte. Řeknete si o malér. Někdo se chystá od základů zamíchat vašimi plány. Nic neslibujte zejména přátelům a tchýni.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Konečně vyšetříte trochu času pro sebe a řešení svých starostí. Hleďte toho využít, běžte si vyřídit osobní záležitosti. Jedna z nich nesnese další odklad. Je ohrožen váš pocit svobody a nezávislosti. Partner se vás pokusí omezovat.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Donesou se k vám pochybovačné řeči, ale paradoxně vás vyburcují k další mobilizaci sil. Dotknou se vás cynické poznámky lidí, které jste považovali za dobré známé. Pozor na lákavé svody veselého, ale prostopášného kamaráda.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dostanete příležitost získat lépe placené místo. Nesmíte se však přehnaně obávat otevřeného sporu s nepřejícným šéfem a kolegy. Vytváří se příznivá planetární konstelace, i když Saturn nabádá k opatrnosti a střízlivosti.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Rozumně přestanete strkat nos do cizích záležitostí. Partnera či přítele, který by chtěl něco či někoho ovlivňovat, můžete pořádně rozzlobit. Hodně úsilí vás bude stát zvládnutí emocí. Někoho potrápí sklon k agresivitě, jiného sentimentalita.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Hodně záleží na tom, jak k vám budou přistupovat a chápat vás lidé z blízkého okolí. Připravte se na drobná a větší nedorozumění. Přeptejte se na slíbenou odměnu nebo zvýšení platu. Nadřízení na vás mohli zapomenout.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Zásadně nezvyšujte hlas předtím, než se přesvědčíte, o co vlastně jde a co se po vás chce. Zbytečně se dostanete do konfliktu s někým, kdo se pouze neumí vyjádřit. Neuškodí, když projevíte větší zájem o školní prospěch svých ratolestí.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dozvíte se mnoho zajímavého o lidech, kteří již brzy vstoupí do vašeho života. V milostných vztazích zatoužíte po citu, oddanosti a důkazu skutečné lásky. Nejen z tohoto důvodu dáte přednost schůzkám ve dvou a procházkám.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Saturn s Merkurem varují před špatnou investicí a riskantní sázkou. Sblížení s novou známostí by prospěl zajímavější a něčím originální večerní program. Nebudete-li dostatečně vynalézaví, váš idol rychle vychladne.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků