Hlavní obsah
Perla - bývalé podnikové ředitelství a hlavní závod 01 v centru města. Foto: Stanislava Dvořáková

Sazka zřejmě přejde z České televize na Novu

Česká televize zřejmě přijde o velké příjmy z reklam z loterie. Sazka požádala minulý týden písemně Českou televizi, aby s ní mohla ukončit spolupráci. Česká televize by v případě vypovězení smlouvy přišla ročně o sto miliónů korun za vysílání losování Sazky, Sportky a Šťastných deset.

Perla - bývalé podnikové ředitelství a hlavní závod 01 v centru města. Foto: Stanislava Dvořáková
Sazka zřejmě přejde z České televize na Novu

"Chceme si vybrat, protože zahajujeme novou hru a konkurence nám nabízí lepší podmínky než ČT," řekl v neděli Právu generální ředitel Sazky Aleš Hušák. Nechtěl však říci, zda onou konkurencí je televize Nova či Prima. Pravděpodobně je jí Nova, což naznačil před časem v rozhovoru pro Právo nový generální ředitel Novy Petr Dvořák.

"ČT je pro nás neseriózní. Tváří se jako CNN a obsah mají jako Dikobraz," komentoval pro Právo Hušák. A dodal, že televize, která střídá ředitele jako na běžícím pásu, a kde bivakují politici, není pro jeho firmu seriózní.

Hušák narážel na skutečnost, že v době televizní stávky Sazka podala na ČT žalobu za neodvysílané nasmlouvané závazky, týkající se losování her, které Sazka provozuje. Sazka později žalobu stáhla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků