Hlavní obsah
Nové logo SPOZ Foto: Právo

Zemanovci mají nové logo, chtějí zdůraznit spojení s prezidentem

Strana práv občanů - zemanovci se rozhodla pozměnit své logo, aby více zdůraznila spojení se současnou hlavou státu. Strana chce rovněž nasbírat až 100 tisíc podpisů pod petici požadující prosazení zákona o původu příjmů a majetku i s možností úplného zabavení nedoloženého majetku. V úterý to oznámil místopředseda SPOZ Vladimír Kruliš.

Nové logo SPOZ Foto: Právo
Zemanovci mají nové logo, chtějí zdůraznit spojení s prezidentem

"Miloš Zeman souhlasil s tím, že my jako jediná strana můžeme používat jeho jméno v našem názvu. On stále zůstává naším čestným předsedou," řekl novinářům Kruliš. Ke změně loga prý stranu vedl fakt, že ji lidé nazývají zkráceným názvem Zemanovci, namísto plného znění Strana práv občanů - zemanovci. "

Proto jsme se rozhodli to slovo zdůraznit," dodal Kruliš. "Je střídmější a lépe se vryje do paměti," okomentoval logo místopředseda.

Původní logo SPOZ

Foto: Milan Malíček, Právo

"Od července do srpna chceme navštívit 140 měst po celé republice. Chceme nasbírat tolik podpisů, abychom zákonodárce donutili konat," řekl Kruliš.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků