Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Výměna mostu uzavře na čtyři noci dálnici D3 v úseku Mezno–Tábor

Na čtyři noci uzavřou silničáři dálnici D3 v úseku Mezno-Tábor. Během této doby se bude přes dálnici montovat ocelová mostní konstrukce, sdělil mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl. První uzavírka začne už ve čtvrtek v 19.00 a potrvá do pátečních 08.00.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Výměna mostu uzavře na čtyři noci dálnici D3 v úseku Mezno–Tábor

Ve stejný čas se dálnice zcela uzavře ze soboty na neděli 27. a 28. září a poté v noci z úterý 30. září na středu 1. října a naposledy ze středy 1. října na čtvrtek 2. října.

„Doprava ve směru Praha–České Budějovice bude vedena po silnici I/3 a III/00341 až k obci Chotoviny, kde bude na exitu 70 svedena na dálnici D3 a dále již bude pokračovat bez omezení," popsal objízdnou trasu Rýdl.

Doprava ve směru České Budějovice–Praha bude za 71. kilometrem svedena do jednoho, pravého jízdního pruhu a u Chotovin vyvedena mimo dálnici D3. Po silnicích III/00341 a I/3 bude pokračovat ve směru na Prahu.

Dálniční odpočívka Mezno na 63. kilometru ve směru Praha–České Budějovice bude uzavřena. Vozidla musí odpočívku opustit před začátkem uzavírky, případně na odpočívce vyčkat do jejího ukončení.

Kvůli stavbě železničního mostu byla dálnice D3, vůbec poprvé od svého zprovoznění, uzavřena už v polovině července.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků