Hlavní obsah
Richard Medek Foto: Petr Honík, Právo

Ředitel Českého rozhlasu Medek je v nemocnici

Generální ředitel Českého rozhlasu (ČRo) Richard Medek byl hospitalizován ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Ihned se objevila spekulace, že se Medek zřejmě psychicky zhroutil, podobně jako loni v únoru po svém odvolání z funkce šéfka Radiožurnálu Barbora Tachecí. Ta se po rekonvalescenci ke své profesi vrátila, moderovala na televizi Z1 a nyní uvádí pořad Fakta na Primě.

Richard Medek Foto: Petr Honík, Právo
Ředitel Českého rozhlasu Medek je v nemocnici

V reakci na informace o údajném zhroucení vydala v pátek vedoucí oddělení komunikace ČRo Eva Vencefrová písemnou zprávu: „Generální ředitel Českého rozhlasu Richard Medek byl hospitalizován dne 25. října (tedy uplynulou neděli - pozn. red.). Důvodem jeho hospitalizace byla náhlá fyzická indispozice. Jakékoliv bližší informace nebude Český rozhlas sdělovat. Respektujeme soukromí generálního ředitele,“ uvádí ČRo v prohlášení.

Medka, který nastoupil do funkce letošního 30. září po odvolání Václava Kasíka, zastupuje po dobu jeho nepřítomnosti ve vedení ČRo programový ředitel Peter Duhan.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků