Hlavní obsah

Mám jen jednu ženu, v tomto smyslu jsem exot, zažertoval Rusnok

Premiér Jiří Rusnok musel na pondělní tiskové konferenci odpovídat na netradiční otázku, která jej očividně zaskočila. Jedna z novinářek se ho zeptala, jak je na tom se svým manželstvím a zda se chystá svou druhou polovičku ukázat na veřejnosti.

Mám jen jednu ženu, v tomto smyslu jsem exot, zažertoval Rusnok

Redaktorka tím poukazovala na rozpadnuvší se manželství několika bývalých premiérů, kteří si během angažmá ve vrcholných postech našli milenky.

To byl v minulosti případ například Jiřího Paroubka nebo Mirka Topolánka. Také manželství expremiéra Petra Nečase během jeho šéfování vládě skončilo. Dnes už otevřeně hovoří o svém vztahu se svou někdejší podřízenou Janou Nagyovou.

Rusnok ale odvětil, že nehodlá jít touto cestou, a označil se v této souvislosti za „exota“, neboť má jen jednu ženu. „Mám jednu ženu stále, více než 24 let, a mám s ní tři děti – s tou jednou ženou. Takže v tomto směru jsem poněkud exotický případ pro pražské prostředí, jak jsem pochopil,“ prohlásil.

Také uvedl, že jeho manželka je suverénní a svébytná osoba a bude na ní, zda se bude chtít účastnit některých akcí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků