Hlavní obsah
Místopředsedkyně VV Kristýna Kočí Foto: Jan Handrejch, Právo

Kočí vyzvala Johna k tvrdšímu boji proti korupci, vzápětí vypadl proud

O pobavení delegátů a novinářů se v sobotu odpoledne na ideové konferenci Věcí Veřejných (VV) postaralo selhání techniky. Zatímco za řečnickým pultíkem mluvila šéfka poslaneckého klubu Kristýna Kočí a apelovala na ministra vnitra a předsedu VV Radka Johna, aby zintenzívnil boj proti korupci, vypadla elektřina a sál plný delegátů se ponořil do tmy.

Místopředsedkyně VV Kristýna Kočí Foto: Jan Handrejch, Právo
Kočí vyzvala Johna k tvrdšímu boji proti korupci, vzápětí vypadl proud

V sále zněl smích všech přítomných. Jediné světlo poskytovaly mobily, notebooky a přisvětlovací zářivky na televizních kamerách.

Do tmy se ponořil i celý hotel Diplomat v pražských Dejvicích, kde se ideová konference koná. Podle všeho jde o širší výpadek proudu, který postihl okolní ulice.

"Jakmile se začne hovořit o korupci a protikorupčních opatřeních, tak se proti nám všichni spiknou," řekla Právu se smíchem místopředsedkyně VV a Sněmovny Kateřina Klasnová. "Ale vzhledem k tomu, že nesvítí i jiné domy okolo, tak bych v tom jako doktorka teologie zásah vyšší moci neviděla," dodala.

Elektrická síť selhala krátce před čtvrtou hodinou a výpadek proudu trval asi 20 minut.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků