Hlavní obsah
Světlana Witowská Foto: ČT

Debatu Drahoše se Zemanem bude na ČT moderovat Světlana Witowská

Debatu prezidentských kandidátů bude v České televizi moderovat Světlana Witowská. Novinkám to ve čtvrtek potvrdila mluvčí ČT Karolína Blinková.

Světlana Witowská Foto: ČT
Debatu Drahoše se Zemanem bude na ČT moderovat Světlana Witowská

Česká televize nabídla moderování prestižní debaty Václavu Moravcovi, který to však odmítl s tím, že nehodlá být hromosvodem Zemanovy kritiky ČT.

Witowská na ČT moderuje Interview ČT24.

Ještě ve středu ČT tvrdila, že Moravec je jediným kandidátem na moderování prestižního duelu mezi Jiřím Drahošem a Milošem Zemanem. Ten se bude vysílat příští čtvrtek v předvečer druhého kola prezidentských voleb.

Debatu na ČT si vybral Drahoš, když Miloš Zeman v sobotu otočil a rozhodl se zapomenout na slib o tom, že se předvolebních duelů účastnit nebude. Zemana Drahoš vyzval, aby si určil, na které stanici proběhne druhý z duelů.

ANKETA: V druhém kole prezidentských voleb se utkají Jiří Drahoš a Miloš Zeman. Komu dáte svůj hlas?

Zveřejnil(a) Novinky.cz dne 13. leden 2018

Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček den nato oznámil, že Zeman hodlá jít dokonce do čtyř televizních debat. Drahoš nicméně trvá na původní dohodě o dvou diskusích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků