Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 31. května 2014

31. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Křivý křivého nenarovná

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vyhýbejte se chybám plynoucím z nedostatečného soustředění. Jejich důsledky by nadělaly spoustu zlé krve.Tam, kde půjde o peníze, buďte pozorní a důslední. Nedovolte, aby někdo zneužil vaší vstřícnosti a sáhnul na váš majetek.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pokud ve vašem životě došlo v minulých dnech k nějakým změnám, máte příležitost všechno si v klidu srovnat a promyslet. Na nic neuspěchejte, věnujte se svým problémům. Soustředění a meditace vám udělají dobře.                                  

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Při nákupech se zamyslete nad tím, jestli nízká cena neznamená nízkou kvalitu. Merkur varuje před zbytečným utrácením peněz za nepovedené výrobky. Pozorně sledujte, co vám kde dávají na talíř, váš žaludek hned tak něco nestráví. 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Zastaví se u vás známý nebo soused, který něco potřebuje. K tomu, abyste ho odmítli asi nebudete mít dost sil, ale jemně mu sdělíte, že by se měl postavit na vlastní nohy. Odjezd na cestu se opozdí kvůli hledání ztracené věci.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Sebevědomí vám zvedne zjištění, že některé záležitosti se pohnou jen tehdy, když se do nich sami aktivně zapojíte. Dozvíte se něco, co vám umožní vyhnout se chybnému kroku. Nedejte se zmást tím, že vám bude radit někdo, komu se zrovna nevede.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Jste příliš roztržití na to, abyste rychle a úspěšně dokončili všechno, co jste si předsevzali. Soustřeďte se jen na to nejdůležitější. Co to bude, ponechte na dětech a partnerovi. Jejich pochvala pro vás bude rajskou hudbou.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Znovu vás začne přitahovat někdo, na koho se snažíte zapomenout. Stačí společně strávená chvíle a jste ztracení. Zadaným radí Venuše co nejrychleji odejít, ani se neotáčet. Tvrdošíjnost a agresivitu projevíte při sportu.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Dbejte o své zdraví a kondici. Jakmile pocítíte nějaké potíže, hned si odpočiňte. Nová známost vás vyvede z rovnováhy. Možná je to skutečně ten pravý či pravá. V tom případě musíte všechno podřídit tomu, abyste uspěli.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Neměli byste být, a také nebudete sami. Toužíte po společnosti a inspirujícím vzruchu. Neodradí vás ani únava nebo drobné zdravotní potíže. Faktem je, že mezi dobrými přáteli se vám jako zázrakem okamžitě uleví.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Připravte se na tu nepříjemnou věc, že řada lidí pocítí potřebu se vám s něčím svěřit a vyplakat se vám na rameni. Částečně to způsobí shoda okolností, částečně konstelace Luny s Uranem. Může to pro vás být únavné.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Lenošit nebudete, protože vás rodina nenechá. Objevit se může nečekaná, ale sympatická návštěva. Budete si mít co povídat dlouhé hodiny. Určitou nesmělost musí překonat čerstvě zamilovaní, partner by vám to neodpustil.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Myšlenky na to, jak si poležíte a budete slastně lenošit, pusťte z hlavy. Málo platné, partner i děti překypují energií a spontánním nadšením. Budete jim muset vyjít daleko vstříc. Samozřejmě, že jim dříve či později podlehnete.

Reklama

Související témata:

Výběr článků