Hlavní obsah

Horoskopy na pondělí 5. prosince 2016

5. 12. 2016, 0:02
Novinky, sojka

Kdo mluví, co chce, uslyší, co nechce

Článek

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Při pracovních a obchodních jednáních se neobejdete bez silných argumentů. Druhá strana bude tvrdě trvat na svých, třeba i neoprávněných výhradách. Žádná řeč nebude s partnerem, který si něco umanul a chce toho dosáhnout.

BÝK (21. 4.–21. 5.)

Všude musíte být včas, nemůžete si dovolit sebemenší zpoždění. Mars varuje, že právě na to někdo čeká a bude se po vás nestydatě vozit. Cestou z práce si s kolegy nebo s kamarády nehrajte na Mikuláše. Nedopadne to nejlépe.

BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.)

Dojem na nadřízené uděláte elánem, s jakým se pustíte do nového úkolu. Nyní už půjde jen o kladné výsledky. Máte příležitost výrazně si polepšit. Rodina od vás očekává odpovídající mikulášské překvapení. Používejte mozkové závity.

RAK (22. 6.–22. 7.)

Zaujme vás nový kolega, udělá všechno pro to, aby se zalíbil šéfovi. Jisté je, že se vám to nemusí líbit, ale těžko s tím něco uděláte. Počkejte na vývoj situace. Zlobit budou rozdováděné děti. Dnes byste je měli tolerovat.

LEV (23. 7 –22. 8.)

Najdete věc, kterou jste v posledních dnech usilovně hledali doma i na chalupě. Vaše radost bude poměrně umírněná, protože jste ji celý čas měli tak říkajíc na očích. Předem se domluvte s dětmi, kdy se mají vrátit domů.

PANNA (23. 8.–22. 9.)

Osmělíte se a promluvíte si s nadřízeným o vašich perspektivách ve firmě. Mnohé nasvědčuje tomu, že vás docela potěší. Otázka je, nakolik mu lze věřit. Poněkud vás rozhodí starší příbuzný svými vánočními představami.

VÁHY (23. 9.–23. 10.)

Usmívejte se a na kritiku reagujte s nadhledem. Rivalům tím spolehlivě vezmete vítr z plachet a odkážete je do patřičných mezí. Z práce spěchejte přímo domů. Jedině snad kdybyste chtěli ještě něco koupit dětem.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Počítejte s tím, že ve vašem domě a jeho okolí bude večer pořádně rušno. Je třeba obrnit se trpělivostí. Určitě nestojíte o pověst morouse. Příjemně vás překvapí smířlivost kolegy, který vás před víkendem tvrdě kritizoval.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Protivného prodavače usadíte pomocí ironie, která rozesměje i další zákazníky. Při pracovní poradě pozor na to, abyste se neopakovali. Zbytečně ztratíte autoritu. Nepřehánějte to dnes s mlsáním, tloustli byste dvakrát rychleji.

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Dosáhnete toho, co jste chtěli, ale spokojeností přesto zářit nebudete. Postavení Jupiteru s Neptunem vybízí k větší skromnosti. Stačí docela málo a naštvete i lidi, kteří vás mají rádi. Opatrně zacházejte s penězi, zejména s cizími.

VODNÁŘ (21. 1.–20. 2.)

S dalšími kroky v naléhavé záležitosti vám pomůže nesobecký známý. Nedělá to tak úplně nezištně. Líbíte se mu a rád by se s vámi blíže seznámil. Při jednání s konkurencí se soustřeďte na nejmladšího člena jejího týmu.

RYBY (21. 2.–30. 3.)

Problém neopatrného příbuzného vyřešíte pozdě odpoledne v rodinném kruhu. Neberte si servítky, tvrdá lekce mu jenom prospěje. Musí si uvědomit, že žádný strom neroste do nebe. Nepodceňujete rozmary počasí.

Reklama

Související témata:

Výběr článků