Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 22. května 2014

22. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Máme-li zapotřebí lidí, musíme se jim přizpůsobit

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Stane se něco, na co již dlouho čekáte. Otázkou je, jestli za to nebudete muset, obrazně řečeno, zaplatit příliš vysokou cenu. Mohlo by se klidně stát, že po dlouhém, bolestivém váhání se své představy dobrovolně vzdáte.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Optimisticky vás naladí možnost přejít na jinou práci. Urychlete jednání s bankou či spořitelnou, vrcholí vaše schopnost snést nejlepší možné argumenty. Neprobírejte s nikým osobní problémy, nic chytrého vám neporadí, naopak.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Mírněte nadšení nad pochvalou nadřízených. Půjde o předehru k tomu, aby vám mohli naložit další povinnosti a nelze vyloučit skrytou hrozbu, že vám sáhnou na peníze. Zbytečné nepříjemností vám přinese laškování se zadanou osobou.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Od rána budete nabití energií, znásobíte svoji aktivitu a všude vás bude plno. Jenom pozor na to, abyste tím svému okolí nelezli na nervy. Někdo vám dá výborný tip, jak se zbavit věci, kterou již nechcete nebo nepotřebujete.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Šéf přijde se žádostí, která vám hodně napoví o nejbližších perspektivách firmy. Díky pozitivní energii Marsu byste dnes mohli chytit příležitost pevně za pačesy. Hlavně příliš nespoléhejte na solidaritu a názory kolegů.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Žádostí o půjčku vás překvapí někdo, kdo to udělá poprvé. Nastane velmi delikátní situace, kterou nemusíte zvládnout. Máte-li novou známost, nedejte se strhnout k nevhodným poznámkám a výrokům o jejích přátelích a rodině.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Neshody mezi sourozenci nebo dětmi a rodiči předpovídá Venuše. Nebudete-li dostatečně trpěliví a velkorysí, nevyhnete se nepříjemnostem. Měli byste připustit, že každý může mít svoji pravdu a nikomu nic nevnucovat.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Důsledně se hlídejte, nemůžete mít všechno, co se nabízí. Seženete zajímavý tip na výměnu bytu nebo koupi levného a dobře zachovalého auta. K večeru vás čeká nekončící diskuse s nerozhodným člověkem. Jasnou odpověď neočekávejte.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Přes nebezpečná úskalí vás převede pozitivní vliv Uranu. Na vzdělávací a kulturní akce vás neužije, ale kdyby se ozvali přátelé, půjdete si někam sednout. Máte povídavou a tak by nebylo divu, kdybyste se zdrželi a domů přišli pozdě.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Na vlně aktivity byste si mohli zbytečně nabrat nové povinnosti. Ovlivňuje vás aura Jupiteru, což povede k znásobení snahy o prosazení, většinou pracným způsobem. Vaši kolegové na to jdou chytřeji, zatím se drží při zdi.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pracovní kolotoč ve firmě bude po ránu příliš rychlý na to, abyste na něj dokázali jen tak naskočit. Dáte si na čas a pokud to jen trochu půjde, obloukem se vyhnete náročným úkolům. Budete mít štěstí, projde vám to.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Přátele a známé ohromíte tím, že i kdybyste s nimi zašli do nějakého obchodu, skoro nic neutratíte. Nepůjde však o žádný projev spořivosti, spíše budete mimořádně nároční a jen těžko se najde něco, co by vám vyhovovalo.

Reklama

Související témata:

Výběr článků