Hlavní obsah

Vlasta Horváth natočil vánoční písničku s dcerou Lindou. Do klipu přizval blízké

25. 11. 2020, 15:00
Právo, jaš, kul

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth si připravil pro své fanoušky dárek v podobě nové vánoční písně. Nese příznačný název Chvíle vánoční a svým hlasem ji ozdobila zpěvákova dcera Linda. Je to první oficiální duet v hudební kariéře Horvátha, jenž je autorem hudby i textu. Na Novinkách.cz mají skladba i klip premiéru.

Vlasta Horváth v klipu k písni Chvíle vánočníVideo: archiv umělce

 
Článek

„Původně jsem píseň jako duet neplánoval a měl jsem ji připravenou k vydání už loni. S kapelou jsme ji párkrát zahráli na mých vánočních koncertech a ohlasy byly skvělé. Na jednom z koncertů byla přítomna i má dcera Linda, která zničehonic zatoužila píseň zazpívat se mnou. Řekl jsem si, proč ne, a její přání samozřejmě splnil. Od první chvíle jsem byl v úžasu a publikum také. Tehdy jsem pochopil, že jediné, co této písni chybělo k dokonalosti, byl právě její hlas,“ vysvětlil Horváth.

Zpěvák k písni natočil videoklip, ze kterého vyzařuje velice vřelá atmosféra. Tu podtrhuje už jeho obsazení. Přizval svou kapelu a většinu rodinných příslušníků včetně své druhé dcery Alžběty.

„Musím říct, že do sebe všechno skvěle zapadlo a naplnilo se podle mých představ. Chtěl jsem, aby z klipu byly cítit opravdová vánoční nálada, radost, láska a cit. Věřím, že se nám tohle všechno podařilo do písně a videoklipu vnést a že to celé se přenese i na posluchače. Myslím, že v této nelehké době to všichni potřebujeme,“ dodal Horváth.

Reklama

Související témata:

Související články

Nová vánoční píseň Karla Gotta

23. 10. 2020, 11:20

Nový vánoční duet Karla Gotta a Richarda Krajča, který jej složil, bude mít premiéru 5. listopadu v devět hodin ráno.

Výběr článků