Hlavní obsah

Tata Bojs přesunuli koncert v O2 universu na květen

15. 11. 2021, 11:07
Právo, jaš, kul

Na úterý 30. listopadu měla skupina Tata Bojs naplánovaný výjimečný večer do pražské haly O2 universum. Připravila velký koncert se křtem svého loňského alba Jedna nula. S ohledem na stále se zhoršující epidemiologickou situaci se ale po dohodě s pořádající agenturou Live Nation rozhodla akci podruhé přesunout, a to na 11. května 2022.

Foto: Supraphon/Salim Issa

Tata Bojs, zleva Jiří Hradil (klávesy), Vladimír Bár (kytara), Mardoša (baskytara), Milan Cais (zpěv, bicí) a Dušen Neuwerth (kytara).

Článek

„Koncert bude, hlásili jsme na všech vizuálech, abychom vás ujistili, že to opravdu myslíme vážně. To se nezměnilo, skutečně máme pořád velkou chuť náš dlouho chystaný a překládaný koncert v O2 universu zrealizovat. Bohužel, vzhledem k horšící se epidemiologické situaci ho po dohodě s pořádající agenturou Live Nation musíme opět, už podruhé, přeložit,” okomentovala situaci kapela Tata Bojs na sociálních sítích.

„Moc jsme se těšili a zároveň jsme vám chtěli předvést naši aktuální bytelnou show s premiérou nového revolučního zvukového systému L-ISA! To všechno si ovšem také žádá své náklady,“ napsala.

„Představa, že by ve výsledku byl koncert technicky a kapacitně polovičatým řešením, nám není příjemná. Navíc nikdo v tuto chvíli nemá jistotu, zda se situace za čtrnáct dní ještě výrazně nezhorší. Pevně věříme, že máme empatické fanoušky, kteří pochopí naše nelehké rozhodnutí. A ještě pevněji věříme, že se s vámi se všemi uvidíme v O2 universu v náhradním termínu 11. května 2022, kdy snad bude zdravotní situace i nálada ve společnosti o poznání radostnější,“ dodala skupina.

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků